Mary Kay inspiruje a představuje nové jarní/letní kosmetické trendy pro rok 2020 na módních přehlídkách po celé Evropě

Odborníci na make-up firmy Mary Kay představují jarní/letní trendy pro rok 2020 na 173 módních přehlídkách v 5 zemích světa

Společnost Mary Kay Inc. pokračuje v zanechávání významných stop v kosmetickém průmyslu díky partnerství s ukrajinskými a běloruskými módními týdny, módním týdnem Mercedes-Benz v Rusku a Bratislavskými módními dny na Slovensku a v České republice.

Tato tisková zpráva obsahuje multimédia. Celou tiskovou zprávu si můžete přečíst na: https://www.businesswire.com/news/home/20191219005838/en/

"Jako inovátor na poli kosmetických trendů, představila firma Mary Kay se svými odborníky na kosmetiku na evropských módních týdnech nejnovější trendy v oboru pro první polovinu roku 2020", řekla Tara Eustace, prezidentka firmy Mary Kay pro evropský region.

"Přehlídky na módních týdnech jsou skvělou příležitostí o sdílení inspirace, představení našich inovací světu módy a také k povýšení trendů v oblasti líčení a make-upu ve všech zemích, kde se tyto akce konají."

Všech pěti akcí, kde byla firma Mary Kay oficiálním kosmetickým partnerem módních týdnů pro sezónu jaro/léto 2020 se zúčastnili designéři, influenceři, celebrity, odborníci na make-up, blogeři a vydavatelé odborných médií.

"Globální designérské studio Mary Kay Global Design Studio vzniklo před více než 10 lety s cílem poskytovat inspiraci v oblasti kosmetických trendů, být motorem inovace, kreativity a individuality, a to na základě spolupráce s předními odborníky z celého světa," řekla Sheryl Adkins-Green, marketingová ředitelka a ředitelka pro kreativitu a inspiraci ve studiu Mary Kay Global Design Studio.

"Během módních týdnů představili přední odborníci na make-up ve spolupráci s firmou Mary Kay hlavní trendy pro nadcházející sezónu. Zájemci o kosmetiku si mohou prohlédnout tyto trendy tak, jak byly představeny na těchto akcích nebo se z těchto trendů inspirovat a vytvořit si své vlastní."

Hlavní informace z módních týdnů:

Ukrajinský módní týden (UFW - Ukrainian Fashion Week) se konal v Kyjevě ve dnech 31. srpna až 4. září 2019. Jednalo se o první z řady akcí sponzorovanou firmou Mary Kay v Evropě. Pod vedením hlavní kosmetičky zde tým MartElle, čítající 40 odborníků na kosmetiku, kteří jsou současně členy nezávislé prodejní sítě firmy Mary Kaya, představil nejnovější modely a inovace celkem 30 ukrajinským designérům a ukázal 350 různých druhů líčení. Jednou z módních přehlídek firmy Mary Kay byla exkluzivní kolekce růžových podprsenek, která vznikla na základě spolupráce ukrajinské pobočky firmy Mary Kay a značky prádla Keòsme. Tyto podprsenky jsou určeny ženám s rakovinou prsu. Deset procent z výtěžku této exkluzivní kolekce bude darováno ukrajinské neziskové organizaci, která podporuje zdraví a pohodu žen.

Bratislavské módní dny pod záštitou Mercedes-Benz (Bratislava Fashion Days by Mercedes-Benz) se konal v Bratislavě ve dnech 16. až 19. září a v Praze ve dnech 5. až 6. října. Již druhým rokem za sebou byla slovenská pobočka firmy Mary Kay oficiálním partnerem pro make-up na této akci. Umělci předvedli skvělé výkony a představili dechberoucí líčení na modelkách, které se dostaly i na obrazovky módní televize Fashion TV. Největšími taháky se stala líčení inspirovaná globálním ambasadorem značky Mary Kay, kterým není nikdo jiný než Louis Casco. Speciální kreace "Sparkling Pewter", "Sultry Glam", "Sweet Champagne" a "Garnet Gold" byly tím nejlepším z celé přehlídky. Dne 17. prosince 2019 se v Bratislavě navíc uskutečnila závěrečná přehlídka módních dnů pro rok 2019.

Ruská pobočka firmy Mary Kay Russia je oficiálním kosmetickým partnerem módního týdne MBFW v Rusku (Mercedes-Benz Fashion Week Russia), a to již sedmým rokem po sobě, což zahrnuje 13 nepřetržitých sezón. Akce MBFW je největší módní akcí ve východní Evropě a konala se v Moskvě ve dnech 15. až 19. října 2019. Luis Casco a superhvězda mezi vizážisty Andrej Šilkov společně nalíčili 109 modelek z celkového počtu 119 a na akci se podílel také tým vizážistů z firmy Mary Kay Russia. Úchvatné vizážistické kreace na molu Te Amo Couture vznikly v rámci exkluzivní spolupráce mezi Cascoem a Šilkovem.

Běloruský módní týden (BWF - Belarus Fashion Week) se uskutečnil v Minsku ve dnech 17. až 20. října 2019 a tato akce byla pro firmu Mary Kay završením úspěšné sezóny módních týdnů ve východní Evropě. Mary Kay byla již sedmou sezónu za sebou oficiálním partnerem pro líčení. Tým vizážistů z běloruské pobočky firmy Mary Kay, ze sítě nezávislých prodejců této značky vytvořil 650 kreací a více než 500 přeměn, pod vedením Alexandera Kiryniuka, který rovněž představil nejnovější trendy pro nadcházející sezónu.

O společnosti Mary Kay

Originální žena bořící mýty, Mary Kay Ashová založila svou kosmetickou firmu před více než 55 lety se třemi cíli: nabídnout ženám skvělé příležitosti, vyrábět neodolatelné produkty a udělat ze světa lepší místo pro život. Z tohoto snu nakonec vznikla nadnárodní společnost s obratem v řádu miliard dolarů, která má milióny nezávislých prodejců v téměř 40 zemích světa. Firma Mary Kay se věnuje výzkumu na poli kosmetiky a vyrábí špičkové produkty pro péči o pokožku, kosmetiku pro barvení vlasů, doplňky stravy a parfémy. Firma Mary Kay podporuje ženy a jejich rodiny díky spolupráci s různými organizacemi z celého světa, které se zabývají podporou výzkumu rakoviny, ochranou obětí domácího násilí a podporováním dětských snů. Původní vize paní Mary Kay Ashové - "postupně zlepšovat jednu rtěnku denně" tak i nadále platí. Více informací najdete na webových stránkách MaryKay.com.

Prohlédněte si zdrojovou verzi této tiskové zprávy na webových stránkách businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20191219005838/en/

Kontaktní informace:

Mary Kay Inc. Corporate Communications

marykay.com/newsroom

972.687.5332 or media@mkcorp.com

Zdroj: Mary Kay

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

BW

Keywords USA-kosmetika-móda-styl-firmy-Mary Kay

Region
USA, Canada, U.N.

Category
Media, society and lifestyle
Chemical and pharmaceutical industries

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.