Šteindler, Bareš, Vydra, Langmajer, Sedláčková, Zawadská... - to je nový film Casting na lásku!

Jak se snaží neúspěšná herečka středního věku dosáhnout úspěchu a ještě poznat toho pravého? Co vše prožívá a kdo všechno ji přijde do cesty a jak každé její rande končí fiaskem? I o tom je nová česká komedie Casting na lásku režisérky Evy Toulové. V hlavních rolích právě natáčeného filmu uvidí diváci Terezu Petráškovou, Igora Bareše, Milana Šteindlera, Václava Vydru, Jana Čenského, Martina Sittu, Lukáše Langmajera, Jana Řezníčka, Zdeňka Maryšku, Valérii Zawadskou či slovenskou filmovou a televizní hvězdu Lukáše Latináka!

"Film bude v komickém pojetí o tom, jak komplikované je v dnešní době najít normálního chlapa a co vše musí herečka a žena v jednom absolvovat, aby se o to alespoň pokusila. Příběh bude blízký hlavě ženskému publiku... a možná se v tom mnohé dámy poznají...," říká režisérka Eva Toulová. "Za mě jde o nejkrásnější natáčení. Nikdy se mi nestalo, že by šlo něco tak hladce a všechno nám vycházelo, jako tady. A jsem si jistá, že se to projeví i na výsledku," podotkla.

Komedie vzniká v Praze, jejím okolí, středních a východních Čechách. Většina natáčecího plánu je již splněna a zbývá ještě několik natáčecích dnů. Před námi jsou třeba obrazy, kdy Jan Čenský - což je poměrně raritní - bude 'řídit' dlouhou limuzínu Lincoln, v níž pojede právě hlavní představitelka Tereza Petrášková. Chystají se i další obrazy - třeba casting na role hereček, kde nebudou chybět svlékací scény před 'úchylným' režisérem, kterého hraje Lukáš Latinák a pár dalších situací.

"Zatím z natočeného materiálu se ukazuje, že jde skutečně o zdravě hořkou komedii, která je 'tak trochu ze života', a možná se v ní poznají i některé herečky či dokonce herci, ale také režiséři...," podotkla s úsměvem režisérka.

Natáčení podle štábu je pohodové a spolupráce se všemi herci je prý "jedna velká pohoda a radost"... I oni sami si atmosféru pochvalují: "Byla to bezvadná práce a na výsledek se moc těším," řekla Valérie Zawadská, která se po letech opět vrátila před filmovou kameru, nebo Václav Vydra, který jak říká je pro "každou špatnost", když se u ní divák dobře pobaví...

Film vzniká pod producentskou společností Copperfilm s.r.o a kamerou Pavla Mědílka. Premiéru v kinech bude film Casting na lásku mít v roce 2020.

Kontakt:

René Kekely a Jaroslav Hauer

PR & mediální zastoupení

e-mail: info@renekekely.cz, jhauer2@gmail.com

Keywords ČR-film-Toulová-René Kekely

Region
Prague, Central Bohemia region and Czech Republic

Category
Culture

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.