Nezapomínejme na české tradice, nabádá Manufaktura

Praha 15. listopadu 2019 (PROTEXT)

Vánoce představují nejkouzelnější část roku, magický čas plný rituálů, zvyků a blízkosti, kdy vzpomínky ožívají a nostalgie sílí. Vánoce a tradice zkrátka patří k sobě.

Manufaktura českou tradici miluje. Originální řemeslné výrobky a hračky se skutečným příběhem nabízí ve svých prodejnách v historickém centru Prahy již od roku 1991. Česká značka, letos již po třetí, v předvánočním období rozšiřuje sortiment na e-shopu manufaktura.cz o sekci "české Vánoce". V této kategorie zprostředkuje nákup vybraných unikátních výrobků tradiční české řemeslné tvorby a originálních českých hraček i mimopražským. Výjimečné předměty, nejen s vánoční tématikou, ozdobí interiéry, přivolají vzpomínky a vyčarují úsměv na tváři. Produkty, ve kterých se skrývají hodiny a hodiny ruční práce, jsou vyráběny tradičními řemeslnými postupy a vnesou do všech domovů atmosféru starých časů.

Manufaktura již desítky let sdružuje přes 250 drobných řemeslníků, bývalých mistrů lidové tvorby, Nositelů tradice a menších českých firem, jejichž výrobky představuje široké veřejnosti. Zajištěním pravidelného odbytu a spoluprací při vývoji, designu a ochraně jejich produktů tak napomáhá udržení unikátních řemeslných technik, které by jinak zanikly.

"Vpusťte do svých domovů českost a autentičnost a zavřete dveře anonymním ozdobám a dekoracím z Asie, které k nám zbytečně putují přes celý svět, a na krásné a výjimečné lokální a tradiční produkty kvůli nim zapomínáme. Podpořte s námi českou tradici a řemesla, má to smysl," říká Bára Kadičová, marketingová ředitelka Manufaktury.

Kontakt:

Bára Kadičová, marketingová ředitelka Manufaktura

e-mail: bara.kadicova@manufaktura.cz

Keywords ČR-trh-internet-hračky-Vánoce-Manufaktura-firmy-Český národní podnik

Region
Prague, Central Bohemia region and Czech Republic

Category
Services, tourism
Business, marketing

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.