Redakce fotozpravodajství ČTK hledá fotoeditora

Redakce fotozpravodajství ČTK hledá fotoeditora na plný úvazek (zástup za rodičovskou dovolenou). Nástup v březnu 2020.

Požadujeme:

Praxi v médiích, fotografických agenturách nebo fotobankách, výbornou znalost ČJ a dobrou znalost AJ, znalost práce s Adobe Photoshop nebo obdobnými profesionálními programy pro úpravu fotografií, VŠ vzdělání, všeobecný přehled o politickém, ekonomickém, kulturním a sportovním dění, ochotu pracovat na směny, o víkendech a o svátcích, organizační schopnosti.

Nabízíme:

Pracovní poměr v solidní společnosti, příspěvek na penzijní připojištění, stravenky, dovolenou pět týdnů, příspěvek na vzdělání.

Nabídky se stručným životopisem a třemi referencemi (kontakty na osoby, které reference poskytnou) o dosavadní praxi pošlete do 29. listopadu 2019 na e-mail sekr@mail.ctk.cz.

Keywords ČR-média-ČTK

Region
Prague, Central Bohemia region and Czech Republic

Category
Media, society and lifestyle

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.