Clavin® - tvrdá posila pro Slavii!

Praha 8. listopadu 2019 (PROTEXT)

Slavia ďábelsky posiluje a získává nového oficiálního partnera. Stal se jím přípravek Clavin® od přední farmaceutické společnosti Simply You Pharmaceuticals.

Dochází tak k silnému partnerství momentálně nejúspěšnějšího českého fotbalového klubu SK Slavia Praha s prémiovým a nejoblíbenějším přípravkem ve své kategorii.

Při této příležitosti vznikla série krátkých video výstupů, které budou brzy ke zhlédnutí v televizích a nyní již také na YouTube kanálu "Clavin Collection“.

V duchu hesla "Mužem hned" jde s Clavinem Slavia tvrdě za každým vítězstvím a stoupá stále výš.

"Věříme, že toto partnerství napomůže k zisku dalších trofejí a hra Slavie bude ještě rychlejší, tvrdší a vytrvalejší," okomentoval spolupráci produktový manažer značky Clavin Ing. David Smotlacha.

Více informací na:

www.clavin.cz

www.simply-you.eu

www.slavia.cz

Keywords ČR-farmacie-fotbal-firmy-Simply You Pharmaceuticals-Slavia-Clavin

Region
Prague, Central Bohemia region and Czech Republic

Category
Health service
Sport
Chemical and pharmaceutical industries

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.