Společnost Clé de Peau Beauté představuje nový krém La Crème, vylepšené mistrovské dílo

Clé de Peau Beauté, přední značka luxusní péče o pleť a krásu od společnosti SHISEIDO Company, Limited, představila revitalizovanou edici kultovního produktu La Crème, svého vysoce účinného krému na obličej, který dokonale ztělesňuje DNA značky: inteligentní, nekompromisní a vynikající. Vyvrcholením jedinečných poznatků, špičkové technologie, pečlivého zpracování a výjimečné výkonnosti je nový krém La Crème, který má být uveden na jaře nebo v létě roku 2020.

Krém La Crème, založený na jedinečných poznatcích o „inteligenci pokožky", vrozené schopnosti pokožky rozlišovat mezi špatnými a dobrými podněty a také schopnosti kožních buněk přenášet informace mezi sebou, využívá hluboké chápání chování kožních buněk a přináší výjimečné výsledky. Od doby, kdy byl tento produkt v roce 1982 uveden na trh, každá verze La Crème, která byla vylepšována osmkrát, pokročila díky nejnovějším objevům neustálého výzkumu společnosti Clé de Peau Beauté a každá z nich je silnější a sofistikovanější než její předchozí verze.

Nový krém La Crème obsahuje vysoce účinnou směs patentovaného komplexu: iluminátoru posilujícího pokožku, který obsahuje směs pěti klíčových ingrediencí: esenci platinového zlatého hedvábí, výtažek z japonské perly, theanin, výtažek z perily a výtažek z byliny Angelica acutiloba, které podporují inteligenci pokožky a zlepšují její schopnost vlastní opravy a ochrany před poškozením způsobeným různými stresory.

Revitalizovaná formulace navíc obsahuje nový extrakt CeraFerment, který se vyrábí z kvasinek, jež byly objeveny v prefektuře Akita v Japonsku, a zvyšuje schopnost regenerace pokožky a její zpevnění zevnitř.

Výjimečně bohatá a bujná textura krému La Crème byla mistry vytvořena během mnoha dní v přesném procesu mnoha fází s velmi důkladným přístupem. Pečlivě promíchává více než šedesát vybraných ingrediencí, které uvolňují vnitřní vyzařování a účinně zlepšují pleť vzhledem, který je omlazen během 12 týdnů [1].

Nový La Crème, prezentovaný ve znamenitém elegantním balení, byl představen na exkluzivní akci, která se konala v památkové galerii Serpentine Magazine v Hyde Parku v centru Londýna, kde bylo paní Yukari Suzuki, hlavní ředitelkou značky Clé de Peau Beauté, a panem Katsunori Yoshidou, technologickým ředitelem Laboratoře Clé de Peau Beauté, pozváno více než 100 klíčových redaktorů, vlivných osob a maloobchodníků z celého světa.

Prosvětlené místo konání, fyzická oslava příslibu vyzařování krému La Crème, bylo dokonalým prostředím, ve kterém byly plně využity technologie a osvětlení, aby vytvořily interaktivní a holistický zážitek se značkou - každý detail zdůrazňoval milníky, kterých společnost Clé de Peau Beauté dosáhla při posouvání hranic vědy a inovací. Hostům byla prostřednictvím digitálních a interaktivních multimediálních instalací představena cesta značky, vývoj produktu La Crème a vědecké objevy týkající se pokožky, které tvoří základ mimořádně luxusního působení krému La Crème.

Tato událost také vyznačila další významný mezník - uvedení značky na trh v Evropě s Londýnem jako prvním přístavem.

Paní Suzuki uvedla: „La Crème leží v srdci Clé de Peau Beauté a jsme hrdí a je nám ctí, že můžeme představit novou a revitalizovanou formulaci, která je podložena naším neúnavným úsilím v oblasti vědy a inovací péče o pleť. Je to ikona luxusu, která zahrnuje nejdokonalejší technologie posilující vrozené schopnosti pokožky vyzařovat s každým dalším dnem.

„Kromě toho jsme se rozhodli toto představení pořádat v Londýně, protože toto proslulé město představuje první krok cesty naší značky v Evropě. Jsme nadšeni nekonečnými možnostmi v budoucnu, které vznikly díky odhodlání angažovaného týmu pro výzkum a vývoj a neustálé snaze překračovat nové vědecké hranice, abychom dosáhli tak pozoruhodné záře, která emanuje zevnitř."

Představení produktu bylo také oslavováno na slavnostní večeři v hotelu Corinthia v Londýně, kterou společnost Clé de Peau Beauté organizovala spolu se svou globální velvyslankyní značky, paní Felicity Jones.

O společnosti Clé de Peau Beauté

Clé de Peau Beauté, světová luxusní značka skupiny SHISEIDO Cosmetics, byla založena v roce 1982 jako konečný výraz elegance a vědy. Clé de Peau Beauté znamená klíč ke kráse pleti. Filozofií této značky je uvolnit sílu vyzařování ženské krásy prostřednictvím inovativních technologií péče o pleť a využitím make-upu z celého světa. Značka Clé de Peau Beauté, vždy vedená vynikající estetickou citlivostí a inteligencí, vštípila svým výrobkům modernost, kouzlo a dynamiku, aby se v oboru stala lídrem, který přináší úžasný efekt vyzařování zevnitř. K dispozici ve 14 zemích a regionech na celém světě.

Clé de Peau Beauté oficiální webové stránky: www.cledepeau-beaute.com

Clé de Peau Beauté, oficiální Instagram: instagram.com/cledepeaubeaute

[1] *Testováno v Jihoafrické republice 100-103 bělošskými ženami ve věku 40-68 let, 25. července - 18. října 2018.

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1013291/Cle_de_Peau_Beaute_unveils_new_La_Creme.jpg

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1013292/La_Creme_physical_celebration.jpg

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1013290/L_RMSY_1.jpg

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/1008917/Cle_de_Peau_Logo.jpg

KONTAKT: Kok Yu Ling, ykok@webershandwick.com, +65-6825-8038

Keywords Británie-kosmetika-trh-firmy-Clé de Peau Beauté

Region
Europe, EU, NATO

Category
Business, marketing
Chemical and pharmaceutical industries

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.