PROTEXT VIDEO: První ročník konference Obchodník a...

ČTK bude v servisu PROTEXT VIDEO vysílat v pátek 18. října živě první ročník odborné konference Obchodník a platba. Na konferenci zazní praktické informace o nových trendech bezhotovostního placení a e-commerce. Diskutovat se bude rovněž o přínosech bezhotovostních plateb pro obchodníky, o nákladech, rychlosti a bezpečnosti platebních karet. Konference se uskuteční na ministerstvu průmyslu a obchodu a přímý přenos poběží od 09:00 do 12:30.

Zasíláme kód přenosu pro vložení do webových stránek, který mohou použít všichni uživatelé bez omezení.

<iframe id="ls_embed_1570629219" src="https://livestream.com/accounts/17590784/events/8850805/player?width=640&height=360&enableInfoAndActivity=false&defaultDrawer=&autoPlay=true&mute=false" width="640" height="360" frameborder="0" scrolling="no" allowfullscreen> </iframe>

Keywords ČR-trh-internet-banky-ocenění-Praha-18.10.-UPOZORNĚNÍ-VIDEOSTREAM

Region
Prague, Central Bohemia region and Czech Republic

Category
IT, telecommunications
Business, marketing
Finance, economics

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.