PROTEXT VIDEO: Kulatý stůl s osobnostmi IT...

ČTK bude v servisu PROTEXT VIDEO vysílat ve čtvrtek 17. října živě diskusi předních odborníků IT Kirka Bresnikera, hlavního architekta společnosti Hewlett Packard Enterprise, generálního ředitele HPE ČR Jana Kameníčka a dalších. Jak se změní zavedené konvence v IT? Jak ovlivní umělá inteligence průmysl? Jak IT změní náš životní styl a hodnoty? Dozvíte se unikátní novinky z technologické konference, s níž HPE navštěvuje metropole celého světa. A hlavně získáte jako první informace o nových produktech HPE pro Českou republiku. Akce začíná v 10:00 v pražském centru Cubex.

Zasíláme kód přenosu pro vložení do webových stránek, který mohou použít všichni uživatelé bez omezení.

<iframe id="ls_embed_1571062644" src="https://livestream.com/accounts/17590784/events/8856852/player?width=640&height=360&enableInfoAndActivity=false&defaultDrawer=&autoPlay=false&mute=false" width="640" height="360" frameborder="0" scrolling="no" allowfullscreen> </iframe>

Keywords ČR-věda-počítače-komunikace-Praha-17.10.-UPOZORNĚNÍ-VIDEOSTREAM

Region
Prague, Central Bohemia region and Czech Republic

Category
Science, education and school system
IT, telecommunications

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.