Pozvánka na vědeckou konferenci - Physics Beyond Relativity

V Praze se ve dnech 18. - 21. října 2019 koná mezinárodní vědecká konference Physics Beyond Relativity, kterou pořádá nadace Karla Janečka, Science21.

Ačkoliv na první pohled se může zdát, že Einsteinova teorie relativity je nezpochybnitelná, cílem této konference je vytvořit prostředí pro diskuzi mezi zastánci mainstreamového směru ve fyzice a vědci, kteří přináší nové pohledy na některé kontroverzní aspekty jak speciální tak obecné teorie relativity.

Diskutovat a přednášet zde budou vědci z oboru fyziky i dalších souvisejících vědeckých odvětví z ČR i ze světa, např. brazilský profesor Andre K. T. Assis, autor mnoha publikací a mimo jiné revoluční terorie Relational Mechanics, Jan Rak, profesor ultra-relativistické jaderné fyziky a mnoho dalších.

Více informací o programu najdete zde: https://science21.cz/conference/

Seznam všech přednášejících najdete zde: https://science21.cz/conference/?page_id=21

V případě zájmu o akreditaci nebo rozhovor s některým z přednášejících, nás prosím kontaktujte emailem na marketa@mamadam.cz.

Keywords ČR-věda-firmy-Mamadam

Region
Prague, Central Bohemia region and Czech Republic

Category
Science, education and school system

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.