Čínský veletrh námořní ekonomiky 2019 se uskuteční tento měsíc v Šen-čenu

Čínský veletrh námořní ekonomiky 2019 (CMEE), který spolupořádá čínské ministerstvo přírodních zdrojů a lidová vláda provincie Guangdong a organizuje Obecní lidová vláda Šen-čenu, se bude konat v Šen-čenu od 14. do 17. října. Veletrh s výstavní plochou o rozloze 37 500 metrů čtverečních na téma sdílení příležitostí modré ekonomiky a budování společné budoucnosti se bude skládat z výstav, fór, propagačních akcí, obchodních jednání a prezentací o předchozích úspěších se zaměřením na mořské hospodářství země. Výstavy představí úspěchy Číny v oblasti rozvoje mořské ekonomiky od založení Čínské lidové republiky před sedmdesáti lety a také nové technologie související s rozvojem námořních zdrojů a strojírenského vybavení, stavbou lodí, přístavy, lodní dopravou a rozvíjejícím se námořním průmyslem.

Čtyři hlavní body veletrhu CMEE 2019:

1. Vytvoření mezinárodní akce a nejlepší čínské výstavy pro námořní průmysl. Veletrh CMEE 2019 je navržen tak, aby byl mezinárodně vlivnou událostí spojující výměnu technických informací, výstavy produktů, veletrhy, fóra a akce na podporu investic. Účastníci veletrhu budou mít příležitost poznat, čeho Čína dosáhla v oblasti rozvoje svého mořského hospodářství, a také se dozvědět o nejnovějších trendech, které se šíří napříč celosvětovým mořským hospodářstvím. Letošní akci pořádají místní vlády a je podporována průmyslovými organizacemi s cílem posílit mezinárodní spolupráci v celém mořském hospodářství prostřednictvím výměn mezi podniky a organizacemi zapojenými do tohoto odvětví. Cílem této akce je usnadnit další růst oblasti Guangdong-Hongkong-Macao Greater Bay jako modelu pro globální mořské společenství.

2. Otevření trhu s obrovským potenciálem a vytvoření trendu pro námořní ekonomiku. Letošní veletrh představí úspěchy Číny, která za posledních sedmdesát let vyvinula mořskou ekonomiku. Souběžná fóra se zaměří na diskuse o novinkách v oblasti modelů, způsobů a technologií z mezinárodního hlediska. Veletrh CMEE 2019 bude také hostit řadu zasedání zaměřených na seznamování podniků a podporu investic ve snaze usnadnit uzavírání dohod o projektech spolupráce a vytvoření mezinárodní aliance v oblasti mořského hospodářství spolu s vydáním indexu rozvoje čínské námořní ekonomiky pro rok 2019.

3. Posílení námořní ekonomiky prostřednictvím inovací v pokročilých technologiích. Akce bude sloužit jako platforma pro představení nejnovějších klíčových průmyslových technologií a zařízení. Více než 400 tuzemských a zahraničních společností, které reprezentují 30 průmyslových odvětví, do dnešního dne potvrdilo svůj úmysl zúčastnit se akce, včetně předních čínských společností se zájmem o námořní hospodářství, mezi něž patří společnosti China National Offshore Oil Corporation, China National Petroleum Corporation, China Petrochemical Corporation, China Shipbuilding Industry Corporation, China Merchants Group a China International Marine Containers, jakož i vznikající námořní high-tech firmy Huawei a Kuang-Chi a hlavní zahraniční průmyslové podniky, mezi nimi Shell a Siemens.

4. Propojení dodavatelských a odběratelských podniků napříč průmyslovým řetězcem. Vystavovatelé se na letošním veletrhu zaměří především na rozvoj mořských zdrojů, pokročilou výrobu lodí a námořní strojírenská zařízení, odsolování mořské vody, mořská biofarmaceutika a námořní elektronické informace. Organizátoři budou před akcí distribuovat katalog vystavovatelů a jejich zboží s cílem propojit stranu nabídky a poptávky, usnadnit spolupráci mezi vystavovateli, výzkumnými institucemi a tvůrci projektů. Veletrh CMEE 2019 poskytne účastníkům platformu, kde mohou diskutovat o budoucím směřování mořské ekonomiky a zkoumat řešení zaměřená na překonávání hlavních průmyslových překážek.

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1007337/2019_China_Marine_Economy_EXPO.jpg

KONTAKT: Mingyue Chen, +86-13129518708

PROTEXT

Keywords Čína-obchod-moře-trendy-2019 China Marine Economy EXPO

Region
Asia, Australia

Category
Business, marketing

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.