Nebojte se nakupovat hodinky na Internetu. Nebo alespoň ne u nás.

Praha 16. září 2019 (PROTEXT)

Nebojte se nakupovat hodinky na Internetu

Nebojte se nakupovat hodinky na Internetu

Hodinky si nepořizujeme zrovna každý den a často navíc nejde úplně o malou investici, a tak jsme logicky opatrnější než při nákupu levných drobností. Pokud si ale dobře vyberete prodejce, nemusíte se bát hodinky pořídit ani přes Internet. Jak poznat seriózní obchod pro nákup hodinek na internetu, a na co si dát pozor, poradíme v následujícím článku.

Jak si vybrat hodinky

Jestli váháte nad výběrem značky, vzhledem, funkcemi, strojkem a hlavně kvalitou, možná vám pomůžou následující články k lepší orientaci a finálnímu rozhodnutí. Výběr hodinek ale považujeme za cestu, takže nevěšte hlavu, když první hodinky nebudou hned to pravé ořechové.

* Jak vybrat hodinky - popis funkcí, rozdílů v materiálech, atd

* Chcete kvalitní hodinky? Kupte si japonce - blog Helveti.cz

* Hodinky bez zm**ího sádla - bez servítek na D-Fens

* Co nosíme v Helveti - inspirace od nás, prodejců hodinek

Jak nakupovat hodinky online bezpečně

Pokud už máte jasno, jaké hodinky si chcete pořídit, není nic snazšího, než navštívit stránky výrobce a najít si nejbližšího autorizovaného prodejce. V případě, že vás na stránky prodejce přivedlo vyhledávání, reklama nebo porovnání cen na zbožových srovnávačích, nezapomeňte si zjistit, u koho objednáváte. Jde o autorizovaného prodejce? Jsou s ním zákazníci spokojeni? Nabízí záruku dle zákona a jak řeší servis v případě reklamace hodinek?

Jestli je pro vás důležitým kritériem cena a řídíte se při nákupech zbožovými srovnávači, nezapomeňte si před objednáním ověřit, co za uvedenou cenu dostanete. Stejná cena u produktu vždy neznamená stejné služby.

Můžete se stát, že si vyberete hodinky značky, která nemá v České republice autorizovaného prodejce. Pak vám nezbude, než nakoupit přímo na stránkách značky, případně si vybrat v seznamu autorizovaných prodejců nejbližšího nebo nejsympatičtějšího prodejce. Nebo zapátrejte na hodinkovém fóru Chronomag, jak a kde si zrovna od vámi vybrané značky pořizovali hodinky ostatní.

Na co byste neměli zapomenout, než objednáte:

* zkontrolujte cenu (nízká cena nemusí vždy znamenat výhodný nákup, ale klidně šedý dovoz),

* ověřte si serióznost obchodu (pozitivní hodnocení na Heuréce a Zboží.cz, v diskuzích nebo pozitivní ohlas na Facebooku by měly být zárukou, že budete s nákupem spokojeni),

* ověřte si originalitu zboží (zkontrolujte si, zda e-shop patří mezi autorizované prodejce na stránkách dodavatele) a délku záruky(zákonem stanovená délka záruky je 2 roky).

Když hodinky dorazí

Tím, že máte v ruce balíček z vybraného e-shopu, by pro vás nákup neměl končit. Zkontrolujte si, zda balení obsahuje kromě hodinek i český návod a záruční list pro případnou reklamaci. Záruční list by měl být mezinárodní, aby vám jej případně uznali po celém světě, a ne pouze v jednom hodinářství přes šedého prodejce. Pokud je vše v pořádku, blahopřejeme. Vybrali jste správně a teď už se můžete ze svých hodinek jen těšit.

Nákup hodinek v Helveti

Jsme autorizovanými prodejci celkem 23 značek a jako správní nadšenci do hodinek dokážeme poskytnout špičkový informační servis. Ručíme za originalitu hodinek a při nákupu nabízíme spoustu výhod: 5letá záruka, pojištění hodinek na 1 rok, možnost vrácení do 90 dní. Posuďte sami. Naším cílem je spokojenost našich zákazníků a jejich radost z nových hodinek.

Pětiletá záruka

Za kvalitou hodinek, které prodáváme, si stojíme. Proto dáváme na všechny naše hodinky prodlouženou záruku 5 roky.

Pojištění hodinek

Zamilovali jste se do dražších hodinek, ale obáváte se poškození nebo krádeže? Žádný strach. Ke všem hodinkám máte od nás pojištění hodinek na rok zdarma.

Prodejna + 528 výdejen

Raději se pro hodinky stavíte osobně, než stát frontu na poště? Navštivte naši prodejnu a hodinky si vyzkoušejte nebo si je objednejte na jednu z 528 výdejen.

Navštivte nás na www.helveti.cz nebo osobně v naší prodejně na adrese Vítkova 8, Praha-Karlín. Těšíme se na návštěvu!

Keywords ČR-trh-internet-elektronika-firmy-Linketica-helveti.cz

Region
Prague, Central Bohemia region and Czech Republic

Category
IT, telecommunications
Business, marketing

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.