Lukáš Dražil obsadil druhé místo na vodních skútrech

Praha/Vir (Chorvatsko) 16. září 2019 (PROTEXT)

Lukáš Dražil obsadil druhé místo na vodních skútrech

Lukáš Dražil obsadil druhé místo na vodních skútrech

Lukáš Dražil obsadil druhé místo na vodních skútrech Lukáš Dražil obsadil druhé místo na vodních skútrech Lukáš Dražil obsadil druhé místo na vodních skútrech

Výborného výsledku dosáhl český závodník na vodních skútrech Lukáš Dražil ve finálním závodu ALPE ADRIA jet-ski TOUR. V chorvatském letovisku Vir obsadil 2. místo. Za Českou republiku získal vůbec první ocenění v historii tohoto sportu.

Lukáš Dražil se stal prvním Čechem, který se před finálovým závodem průběžně dostal na 3. místo tohoto seriálu v třídě GP-3 s minimálním odstupem na zlaté umístění.

Ve třídě GP-4 skončil na 5. pozici.

Seriál ALPE ADRIA, který je v podstatě mistrovstvím Evropy pod Mezinárodní federací vodního motorismu (UIM), má pět kol v pěti zemích Evropy a účastní se ho nejlepší jezdci z Chorvatska, Slovenska, Itálie, Rakouska, Německa, Maďarska, Polska a Thajska.

Páté kolo prestižního evropského šampionátu vodních skútrů se konalo 13. až 15. září.

Kontakt:

Tel: 777221177

e-mail: info@lionsteam.cz

Keywords Sport-motorismus-vodní-Dražil

Region
Prague, Central Bohemia region and Czech Republic

Category
Sport

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.