Společnost BitHarp představuje nová zařízení pro těžbu kryptoměn - Lyre Miner a Harp Miner

Wellington 12. září 2019 (PROTEXT/PRNewswire)

Společnost BitHarp Group Limited (www.bitharp.com), renomovaný producent kryptoměn, představila dvě nová vysoce výkonná těžební zařízení chlazená kapalinou s pokročilými funkcemi a vylepšenými možnostmi použití. Těžební přístroje pojmenované Lyre Miner a Harp Miner vykazují významné výhody, včetně vysoké veličiny výkonnosti hash rate a velkých zisků.

Hash rate těžebního přístroje Lyre Miner

  • Bitcoin 335 TH/s
  • Litecoin 55 GH/s
  • Ethereum 14 GH/s
  • Dash 9 TH/s

Lyre Miner je výkonné těžební zařízení s kompaktní konstrukcí navrženou tak, aby se vešla do omezených prostor. Souprava nabízí uživatelsky přívětivé funkce, jako je rozhraní dotykové obrazovky pro snadné ovládání a monitorování. Spotřeba energie činí 600 W.

Hash rate těžebního přístroje Harp Miner

  • Bitcoin 2000 TH/s
  • Litecoin 300 GH/s
  • Ethereum 75 GH/s
  • Dash 50 TH/s

Harp Miner, je zařízení pro přímé chlazení kapalinou (DLC), které je konstruováno tak, aby poskytovalo maximální bezpečnost a odolnost vůči chybám. Harp Miner eliminuje rizika spojená s chlazením kapalinou a vytváří jistý, bezpečný a cenově dostupný způsob těžby. Harp Miner má spotřebu energie pouze 2400 W.

Těžební zařízení Lyre Miner a Harp Miner jsou navržena a konfigurována pro použití průměrným investorem a oba produkty poskytují návratnost investic za jeden měsíc. „Produkty BitHarp jsou novou revolucí na trhu kryptoměn, protože dávají příležitost jakémukoli investorovi být v zisku již za měsíc," řekl Daniel Cox, technický ředitel společnosti BitHarp.

Spojením snadno ovladatelných uživatelských rozhraní s výkonnou funkčností vytvořila společnost BitHarp ideální těžební zařízení pro každého, kdo má zájem o těžbu kryptoměn. Podle společnosti BitHarp stačí pouze vše připojit. Těžební přístroje Lyre Miner a Harp Miner jsou k dispozici k rychlému doručení prostřednictvím webových stránek www.bitharp.com

O společnosti BitHarp

BitHarp je kryptoměnový výrobce se sídlem na Novém Zélandu s nejvýkonnějšími a nejflexibilnějšími těžebními přístroji konstruovanými s cílem usnadnit těžbu a učinit ji pro investory ziskovější.

KONTAKT: Alexa Zimine, +64-9884-8279, alexa@bitharp.com

Keywords Nový Zéland-počítače-měna-BitHarp

Region
Asia, Australia

Category
IT, telecommunications
Finance, economics

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.