Project Management Institute oznámila akvizici společnosti Disciplined Agile

Filadelfie (USA) 12. srpna 2019 (PROTEXT/BusinessWire)

Akvizice umožní neziskové organizaci PMI rozšířit nabídku svých služeb pro projektové manažery

Project Management Institute (PMI), přední světová nezisková členská asociace pro projektové manažery, dnes oznámila akvizici společnosti Disciplined Agile (DA). Sada nástrojů firmy DA je jedinečnou znalostní databází (BOK), která nabízí přímé a praktické postupy, které pomáhají jednotlivcům, týmům i firmám vybrat si „svůj vlastní způsob práce“ podle jejich konkrétních potřeb.

Hlavními principy, na kterých firma DA stojí, je orientace na zákazníka, snaha o pragmatičnost bez přemíry orientace na detaily, široká nabídka jednoduchých a funkčních řešení, využívání na kontextu založených technik a optimalizace procesů v celé firmě

Organizace, které sadu nástrojů DA zavedou, mohou optimalizovat všechny procesní rámce, včetně tradičních postupů, systémů Scrum nebo SAFe a získat tak možnost odlišit se od svých konkurentů.

Spojením organizací tak akcionářům přinese zvýšení hodnoty a současně umožní firmě PMI posílit své lidské a týmové zdroje tak, aby mohla rychleji a pružněji reagovat na potřeby svých klientů.

Akvizice firmy Disciplined Agile má následující výhody:

•Členové asociace PMI získají nové služby a možnost získání certifikátů, které je odliší od ostatních a otevře jim dveře.

•Stávající konzultanti firmy DA nabídnou zákazníkům firmy PMI na míru šitý přístup a služby, které jim umožní vybrat si svůj vlastní způsob práce a přístup, což přináší větší flexibilitu než přístup založený na předepisování směrnic a postupů.

•Firmy na celém světě tak budou moci využívat metody zvyšování jejich pružnosti šité na míru jejich konkrétním potřebám a situaci.

•Partneři organizací PMI a DA získají přístup k širší nabídce služeb, které mohou nabídnout svým akcionářům a zákazníkům.

•Členové organizací PMI a DA budou mít přístup do systémů i k online obsahu obou institucí a také k širší, diverzifikovanější komunitě uživatelů.

Prezident a generální ředitel firmy PMI, Sunil Prashara, toto spojení okomentoval následovně: “Tato akvizice představuje pro firmu PMI další důležitý stavební kámen a umožní nám nabízet nové služby a způsoby práce ve světě, který je stále flexibilnější a neustále se mění. Současně našim členům z řad projektových manažerů a zastánců flexibility a agility firem přinese zcela nové možnosti a rozšíření nabídky služeb. Díky této akvizici tak firma PMI nabídne svým členům z řad projektových manažerů, vedoucích pracovníků a jejich týmů, vyšší hodnotu, kompletní nabídku služeb, produktů, školení a také certifikátů a osvědčení. Bez ohledu na to, zda naši zákazníci z řad jednotlivců a firem uplatňují tradiční, agilní, projektový nebo produktový přístup, organizace PMI jim dokáže nabídnout jedinečné služby, které jinde nenajdou.”

Mark Lines, který je spolu se Scottem Amblerem spoluzakladatelem firmy Disciplined Agile, dodal: “Téměř všechny firmy se dnes snaží být agilnější a flexibilnější. „Standardizovaná“ řešení jsou někdy dobrým výchozím bodem, ale často se časem zadrhávají. Firma Disciplined Agile si uvědomuje, že každá organizace je jiná a má i jiný způsob práce, a tak vám nabízíme řešení způsobem, který je pro vaší organizaci vhodný a tam kde je potřebujete.”

Integrace firmy DA do struktury organizace PMI začíná s okamžitou platností a firma PMI svým členům a ostatním akcionářům v brzké době poskytne další podrobnější informace.

O PMI

Project Management Institute (PMI) je přední světová asociace pro všechny, kteří uvažují o tom, vnést do své profese projektové a programové řízení nebo správu portfolia. Organizace PMI byla založena v roce 1969 a nabízí své služby více než 3 miliónům odborníků, kteří pracují prakticky ve všech zemích světa, a to prostřednictvím globálního poradenství, spolupráce, vzdělávání a výzkumu. Pomáháme v kariérním růstu, zlepšujeme úspěch organizací a dále zdokonalujeme profesi projektového manažera prostřednictvím světové uznávaných standardů, certifikací, komunit, nástrojů, akademického výzkumu, publikováním, kurzy profesního rozvoje a příležitostem k setkávání. Společnost ProjectManagement.com jako součást skupiny PMI vytváří online globální komunitu, která přináší více zdrojů, lepší nástroje, rozsáhlejší sítě a širší perspektivy.

Navštivte nás na stránkách www.PMI.org, www.projectmanagement.com, www.facebook.com/PMInstitute a na Twitteru @PMInstitute.

O Disciplined Agile

Sada nástrojů umožňuje jednotlivcům a týmům provádět informovaná rozhodnutí, zlepšit způsob jakým pracují a organizacím pomáhá využívat agilní a jednoduché strategie k dělání lepších rozhodnutí.

Naši certifikovaní partneři a kouči zákazníkům pomáhají optimalizovat svá IT řešení tak, aby byli flexibilnější a agilnější.

Firmy a organizace potřebují stále více certifikovaných koučů a partnerů Disciplined Agile, protože potřebují zavádět strategie, které jim umožní pracovat rychleji a flexibilněji.

Osvědčení Disciplined Agile získalo více než 12 tisíc vedoucích pracovníků a projektových manažerů ze 30 zemí světa a knihy organizace Disciplined Agile si zakoupilo více než 50 tisíc zákazníků.

Přečtěte si zdrojovou verzi této tiskové zprávy na webových stránkách businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20190809005432/en/

Kontaktní informace

Mary Ortega, +1 610 356 4600 X7030

mary.ortega@pmi.org

Zdroj: Project Management Institute

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

(BW)

Keywords USA-obchod-služby-vzdělání-Project Management Institute

Region
USA, Canada, U.N.

Category
Services, tourism
Science, education and school system
Business, marketing

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.