Společnost LONGi dosáhla v posledním hodnocení agentury Bloomberg NEF rekordní úrovně bankovatelnosti

Si-an (Čína) 9. srpna 2019 (PROTEXT/PRNewswire)

LONGi Solar, dceřiná společnost společnosti LONGi Green Energy Technology Co., Ltd, zaznamenala své dosud nejvyšší ratingové hodnocení ve zprávě Bankovatelnost solárních modulů a měničů pro rok 2019 agentury Bloomberg New Energy Finance (BNEF).

Agentura BNEF zkoumala banky, fondy, vývojáře, společnosti EPC a firmy technické due diligence, které vybírají ze 48 výrobců modulů, které považovali za bankovatelné (tj. mohou být použity v solárních projektech s bezregresním dluhem). Ve výsledcích roku 2019 společnost LONGi výrazně posílila na úroveň 91 %, což je jejím nejvyšším hodnocením a jasným ukazatelem zralosti společnosti LONGi jako zavedené značky v tomto odvětví.

Společnost LONGi také získala „hvězdu" označující, že se jedná o „nejlepšího výrobce" hodnocení spolehlivosti solárních modulů pro rok 2019, publikovaného společností PV Evolution Labs (PVEL). Moduly LONGi získaly titul „nejlepší výrobce" ve všech 4 testovacích kategoriích PVEL pro vlhké teplo, tepelné cyklování, mechanické zatížení a potenciálně indukovanou degradaci (PID).

Agentura BNEF také jmenovala „15 nejlepších značek fotovoltaických modulů používaných v projektech financovaných termínovanými úvěry" od 1. července 2017. 3 první značky představují termínově financované projekty o celkovém výkonu téměř 5 GW. Společnost LONGI je druhou nejvyužívanější značkou s financováním pro projekty o celkovém výkonu 1 447 MW.

Společnost LONGi se také zařadila mezi nejdůvěryhodnější výrobce modulů. Agentura BNEF používá pro vyhodnocení důvěryhodnosti výrobců skóre Altman-Z, které je kombinací finančních ukazatelů. Je to ukazatel rizika, že společnost v příštích 2 letech vyhlásí bankrot. Společnost LONGi byla ohodnocena skóre 3,1, které představuje silnou finanční stabilitu a bankrot jako vysoce nepravděpodobný. Skóre Altman-Z společnosti LONGi je nejvyšší mezi výrobci zaměřenými pouze na výrobu modulů.

Kromě bankovatelnosti a spolehlivosti společnosti LONGi firma také funguje ve velkém měřítku jako jeden z největších výrobců solární energie z hlediska stávající i plánované výrobní kapacity. Podle probíhající analýzy společnosti PV Tech, která se týká oznámení o rozšíření globální kapacity, by celková montážní kapacita modulu LONGi Solar měla v roce 2019 překročit 13 GW a s poslední expanzí se stát největším výrobcem modulů na světě.

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/781516/LONGi_Solar_Logo.jpg

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/957556/LONGi_Solar.jpg

KONTAKT: Ted Yang, +86-153-8863-7121

Keywords Čína-energie-finance-LONGi Solar

Region
Asia, Australia

Category
Finance, economics
Energy, raw materials

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.