Společnost Zoomlion podporuje klíčové projekty infrastruktury v zemích iniciativy Pásu a cesty

Čchang-ša (Čína) 8. srpna 2019 (PROTEXT/PRNewswire)

Pro stavbu mostu Temburong v Bruneji je využíváno osm pásových jeřábů QUY180 společnosti Zoomlion (PRNewsfoto/Zoomlion)

Pro stavbu mostu Temburong v Bruneji je využíváno osm pásových jeřábů QUY180 společnosti Zoomlion (PRNewsfoto/Zoomlion)

Společnost Zoomlion Heavy Industry Science & Technology Co., Ltd. (Zoomlion) se jako podporovatel iniciativy Pásu a cesty zúčastnila pěti z „10 úžasných projektů iniciativy Pásů a cesty", které nedávno jmenoval deník China Daily.

Strategie společnosti Zoomlion „Going Out" přispívá k budování infrastruktury v zemích iniciativy „Pásu a cesty" a dále posiluje mezinárodní vliv značky.

Pět projektů, kterých se společnost Zoomlion účastnila, jsou stavební projekty, z nichž budou mít prospěch miliony lidí. Patří mezi ně most Temburong, vysokorychlostní železnice spojující Jakartu s Bandungem, most Padma, průmyslový park Čína-Bělorusko a mrakodrap v Colombo Port City.

Most Temburong je největším projektem infrastruktury v historii Bruneje a nejdelším námořním mostem v zemi. Pro projekt je využíváno osm pásových jeřábů QUY180, osm pásových jeřábů QUY130 a jeden autojeřáb QUY25 společnosti Zoomlion.

Společnost Zoomlion rovněž poskytla řadu produktů, včetně přívěsného čerpadla HBT60.13.90SU generace 4.0, k vybudování 142 km vysokorychlostního železničního projektu 142 spojujícího indonéské hlavní město Jakarta s Bandungem, prvního svého druhu v jihovýchodní Asii.

Mezitím jsou pásové jeřáby společnosti Zoomlion využívány k výstavbě mostu Padma, největšího bangladéšského projektu infrastruktury. Je to také největší zahraniční mostní projekt realizovaný čínskými společnostmi z hlediska celkových nákladů.

A v roce 2017 byla Zoomlion jednou z prvních společností, které investovaly do průmyslového parku Čína-Bělorusko, první zvláštní ekonomické oblasti v Bělorusku a největšího projektu mezivládní spolupráce mezi Čínou a Běloruskem.

V současné době staví věžový jeřáb společnosti Zoomlion mrakodrap v Colombo Port City, vysoký 345,8 metrů. Jedná se o projekt v hodnotě 1,4 miliardy USD, který společně vyvinuly vláda Srí Lanky a společnost China Communication Construction Co Ltd.

Mezi další projekty iniciativy „Pásu a cesty", které využívají produkty společnosti Zoomlion, patří: výstavba metra v hlavním městě Saúdské Arábie Rijád, zdravotnická nemocnice v Kuvajtu a úsek Multan-Sukkur na dálnici Peshawar-Karachi, největší stavba dopravní infrastruktury v rámci ekonomického koridoru Čína-Pákistán.

O společnosti Zoomlion

Společnost Zoomlion Heavy Industry Science & Technology Co., Ltd. (Zoomlion) (000157.SZ) byla založena v roce 1992 a je výrobním podnikem špičkových zařízení, který integruje strojírenská zařízení, zemědělské stroje a finanční služby. Společnost nyní prodává téměř 460 špičkových produktů z 55 produktových řad pokrývajících deset hlavních kategorií.

Více informací naleznete na webových stránkách http://en.zoomlion.com/.

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/957504/Zoomlion.jpg

KONTAKT: Kontakt pro média: Tian Zhang, 925769034@qq.com, +86-731-8892-3810

Keywords Čína-stavby-stroje-Zoomlion

Region
Asia, Australia

Category
Automotive industry, transport and machinery
Building industry, housing and real property

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.