Kosmetická řada Kion Cosmetics získala mezinárodní ocenění za dokonalost přírodní a veganské kosmetiky

Sao Paulo 7. srpna 2019 (PROTEXT/PRNewswire)

Alan de Oliveira, Urandir Fernandes de Oliveira, Luciano Didier e Urian Fernandes de Oliveira. (PRNewsfoto/Kion Cosmetics)

Alan de Oliveira, Urandir Fernandes de Oliveira, Luciano Didier e Urian Fernandes de Oliveira. (PRNewsfoto/Kion Cosmetics)

Kion Cosmetics, kosmetická řada brazilské společnosti Brazilian Kimberlite Clay, získala 20. července v Castle Hotel and Spa v Tarrytownu v New Yorku v USA ocenění Trophy Awards 2019 za technologické inovace a dokonalost v přírodní a veganské kosmetice. Cenu udělil časopis International Business Magazine. Díky vysoce účinné formulaci jsou všechny řady značky vyvíjeny se vzácnými hlínami a přírodními veganskými produkty, které nebyly testovány na zvířatech.

„Kromě uznání za dokonalost řady Kion Cosmetics je toto ocenění nesmírně důležité, protože pomáhá šířit jméno značky a otevírá dveře novému podnikání na mezinárodním trhu," uvedl Urandir Fernandes de Oliveira, prezident společnosti BKC, a dále poznamenal, že řada obsahuje má širokou škálu výrobků na obličej, tělo a vlasy, s inovativní technologií, která je účinná při léčbě vrásek, zesvětlování, čištění, hydrataci a redukci rozměrů.

Společnost, která byla založena před třemi lety, upoutala pozornost nadnárodních společností v prémiovém sektoru a začala prodávat v klíčových světových obchodních centrech, jako jsou Londýn, Dubaj, New York a Beverly Hills. „Než jsme začali s velkovýrobou, nejdříve jsme představovali výrobky Kion na mezinárodních veletrzích a úroveň přijetí byla tak vysoká, že jsme produkty vyváželi ještě před jejich komercializací v Brazílii," vysvětluje Luciano Didier, ředitel pro rozvoj mezinárodního obchodu.

Tento rok se zaměřujeme na asijské trhy, jako je Čína a Thajsko, a také na expanzi ve Spojených státech. V Brazílii je plánováno otevření přibližně 60 kiosků a prodejen v hlavních nákupních centrech země. Výrobky lze zakoupit také prostřednictvím e-shopu na webových stránkách kioncosmetics.com v portugalštině, angličtině, francouzštině a španělštině nebo prostřednictvím telemarketingu (+55 11 25770275).

Primární surovinou používanou v produktech Kion je červená brazilská kimberlitová hlína, která je považována za vzácnou, protože byla vytvořena před více než 850 miliony let a má více než 130 kosmetických a farmaceutických aplikací. Tato hlína, která je klasifikována jako nejsilnější prvek pro omlazení pokožky, se získává v Corguinho, Mato Grosso do Sul v Brazílii.

„Účinky krystalů a mineralogická síla této hlíny byla prokázána laboratoří Kosmoscience v Brazílii a společností Bureau Veritas v Kanadě," vysvětluje výkonný ředitel Alan Oliveira.

Značka Kion Cosmetics se mimo jiné účastní předních mezinárodních veletrhů, jako jsou například In-Cosmetics, Cosmoprof a Expocosmética. Specializované publikační magazíny jako Glamour UK, Harper's Bazaar, Vogue Russia a Cosmetics Design již ocenily jedinečné vlastnosti této značky.

KONTAKT: Tel - +55 61 4141-7045

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/955658/Foto1_ID_8db4620edcea.jpg

Keywords Brazílie-kosmetika-obchod-Kion Cosmetics

Region
Latin America and Caribbean, the Antarctic

Category
Business, marketing
Chemical and pharmaceutical industries

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.