Autor The Sims či SimCity vyvíjí hru se zlínským madeem

Praha 15. července 2019 (PROTEXT)

BrandMaster je jedním z vedoucích poskytovatelů MRM (Marketing Resource Management) systémů v Evropě

BrandMaster je jedním z vedoucích poskytovatelů MRM (Marketing Resource Management) systémů v Evropě

Na nové mobilní hře Proxi se kromě autora světoznámých her The Sims či SimCity Willa Wrighta podílí i zlínský tým madeo. Hra má napodobovat fungování lidského mozku a využívat uložené vzpomínky samotného hráče. Umělá inteligence pomůže odkrýt hráčovo podvědomí a zhmotnit ho.

Celebrita herního světa Will Wright si ke spolupráci vybral zlínské madeo. Kreativní tým norského Brandmasteru vyhrál celosvětovou soutěž Proxi Art Challenge a bude se podílet na vývoji hry spolu s kalifornským Gallium Artists.

Zatímco SimCity simulovalo fungování města, nově vznikající mobilní hra Proxi má simulovat fungování lidského mozku. Uloží hráčovy vzpomínky, které jako mozek dokáže propojit v tisíce provázaných konceptů. Sám Will Wright tvrdí, že hra je do značné míry o vlastním sebepoznání. Autoři využívají i umělé inteligence, která má pomoci poznat hráčovo podvědomí, jakési vnitřní ID člověka, a vynést ho na povrch. Hráč s ním tak bude moci komunikovat, poznávat ho a učit se.

Kontakt pro média a obecné info:

Denisa Zahradnická

Marketing Specialist

e-mail: denisa.velesikova@madeo.cz

Madeo, kreativní a vývojový hub společnosti Brandmaster, sídlí ve Zlíně, ale pracuje s klienty z celého světa. Kromě vývoje produktového portfolia zaměřeného na brand management, se také specializuje na web design, vývoj webových aplikací, mobilních řešení a tvorbu videí a her. Vyhrálo několik mezinárodních ocenění a jejich práce se objevuje v mnoha publikacích a webových galeriích. Madeo současně podporuje startupy a mladé talenty z Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně.

BrandMaster je jedním z vedoucích poskytovatelů MRM (Marketing Resource Management) systémů v Evropě se sídlem v Oslu. Zabývá se technologickým řešením pro brand management, digital asset management a další. Softwarová řešení a služby BrandMaster využívají například Mercedes-Benz, smart, Statoil, DNB, BMW, Mitsubishi Motors, Subway či Coca-Cola.

Keywords ČR-Norsko-USA-komunikace-hry-firmy-madeo ventures

Region
Prague, Central Bohemia region and Czech Republic

Category
Services, tourism
IT, telecommunications

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.