V Šanghaji byl představen Index průmyslu světové módy pro rok 2018 - Index vitality týdnů módy

Šanghaj (Čína) 15. července 2019 (PROTEXT/PRNewswire)

Index průmyslu světové módy pro rok 2018 - Index vitality týdnů módy byl ve středu ve východočínské Šanghaji společně představen Čínskou ekonomickou informační službou (CEIS) agentury Xinhua News Agency a společností Orient International (Holding) Co., Ltd.

Dle zprávy indexu se v první desítce týdnů módy roku 2018 umístilyTýden módy v Paříži, Týden módy v New Yorku, Týden módy v Londýně, Týden módy v Miláně, Týden módy v Šanghaji, Týden módy v Číně, Týden módy v Tokiu, Týden módy v Šanghaji, Týden módy v Rusku a Týden módy v Bombaji.

Pořadí Šanghajského týdne módy a Čínského týdne módy, dvou zástupců týdnů módy v Číně, se posunulo o jedno místo vpřed, respektive na páté a šesté místo ve srovnání s předchozími žebříčky, což představuje rychlý rozvoj módního průmyslu v Číně.

Index průmyslu světové módy pro rok 2018 - Index vitality týdnů módy se poprvé objevil v březnu 2018 a jeho cílem je poskytnout světovému módnímu průmyslu čínský příspěvek prostřednictvím kvantitativní analýzy.

Index představuje hodnotící modely z mediálních přenosů, vlivu v podnikatelských kruzích a agregace faktorů. Obsahuje tři primární ukazatele a deset sekundárních ukazatelů, které mohou objektivně a komplexně posoudit hodnotu vitality světových týdnů módy.

Podle slov Cao Wenzhonga, viceprezidenta CEIS, byl index pro rok 2018 doplněn o analýzu vlivu sociálních médií na týdny módy, která dále zkoumala interaktivní dopady trendů globálního týdne módy a věnovala větší pozornost referenční hodnotě účastníků odvětví, jako jsou designéři a majitelé značek, aby byl index vědecky podloženější a vlivnější.

Indexová zpráva z roku 2018 vybrala šest hlavních týdnů módy v Šanghaji, Pekingu, Šen-čenu, Dalianu, Sia-menu a Wuhanu, aby důkladně prozkoumala vliv týdnů módy na spotřebu v Číně. Výsledky ukázaly, že v příslušných oblastech se všechny týdny módy přičinily ke zvýšené spotřebě.

Zpráva uvedla, že rostoucí podíl značek z tuzemska i zahraničí a módní přehlídky způsobily, že se hlavní čínské týdny módy rozvinuly do diverzifikovaných platforem služeb, které pomohly hostitelským městům hrát významnou roli v hodnotových řetězcích odvětví, jako je módní výroba a design.

Zpráva dále uvedla, že propojení mezi módními produkty v kamenných obchodech a online platformami internetových obchodů zároveň otevřelo novou éru spotřeby módy pro spotřebitele.

KONTAKT: Silvia, +86-151-1792-5061

Keywords Čína-móda-trendy-Economic Information Service

Region
Asia, Australia

Category
Media, society and lifestyle

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.