Společnost Blue Magic Inc. spouští stránky japanese-cuisine.com, na kterých si budou moci zájemci osvojit kulturu a techniky autentické japonské kuchyně

Tokio (Japonsko) 12. července 2019 (PROTEXT/BusinessWIRE)

Jediný kurz na světě, který splňuje požadavky pro získání bronzového certifikátu udělovaného japonskou vládou

Společnost Blue Magic Inc., se sídlem v japonském Tokiu, jejímž generálním ředitelem je Yukiko Akimoto, vyvinula nový výukový internetový program, který by měl umožnit zájemcům, aby se seznámili se s kulturou a technikami autentické japonské kuchyně. Program byl vytvořen ve spolupráci s Japonskou kulinářskou akademií, která má sídlo ve městě Kjóto a jejímž ředitelem je Yoshihiro Murata. Program by měl být spuštěn celosvětově 12. července 2019.

Tato tisková zpráva obsahuje multimédia. Kompletní zprávu si můžete prohlédnout zde: https://www.businesswire.com/news/home/20190711005266/en/

Přestože na celém světě existuje více než 120 000 japonských restaurací, z údajů vyplývá, že pouhá tři procenta z nich mají japonského šéfkuchaře. Na celém světě mají profesionálové, kteří pracují v japonských restauracích, stejně jako studenti kulinářských akademií velký zájem o japonskou kuchyni. Stále více lidí se chce stát mistry japonské kuchyně.

A dosud nebyla ve světě téměř žádná škola, kde by se umění japonské kuchyně vyučovalo. S výjimkou několika restaurací je téměř nemožné se naučit přípravu opravdové japonské kuchyně.

Tento e-learningový projekt by měl tento problém vyřešit a přispět k budoucnosti japonské kuchyně a kultury stolování tím, že nabídne příležitost naučit se techniky, které jsou součástí japonské kuchyně a kultury kdekoli na světě.

Úvodní studijní plán vytvořila Japonská kulinářská akademie, přičemž jako instruktoři pracovali nejlepší japonští šéfkuchaři. Materiály jsou rozděleny tak, aby umožnily uživatelům sledovat videa a osvojit si postupně techniky, které tvoří základy japonské kuchyně.

Tento plán rovněž odpovídá pokynům zavedeným 1. dubna 2016 japonským Ministerstvem zemědělství, lesnictví a rybářství pro certifikaci kulinářských dovedností pro japonskou kuchyni v zahraničí. Program zahrnuje všechny znalosti a dovednosti potřebné pro bronzovou certifikaci v rámci systému pokynů zavedeného vládou. Lekce budou k dispozici nejprve v angličtině a mandarínštině, podpora dalších jazyků se plánuje v průběhu programu.

Internetové stránky programu naleznete na adrese https://japanese-cuisine.com

Kromě spuštění výukového programu 12. července se plánuje příprava stránek, kde bude možné zakoupit kuchyňské vybavení potřebné pro výuku technik japonské kuchyně.

Zdrojovou stránku si můžete prohlédnout na stránkách businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20190711005266/en/

Kontakty

Veškeré dotazy směřujte na:

Blue Magic Inc.

Ms Ayumi Kuji

info@japanese-cuisine.com

https://bluemagic.co.jp/

Zdroj: Blue Magic Inc.

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

(BW)

Keywords Japonsko-gastro-internet-Blue Magic Inc.

Region
Asia, Australia

Category
Food, gastronomy
IT, telecommunications
Media, society and lifestyle

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.