Studenti Nord Anglia Education dosáhli při zkouškách programu IBDP o 10 procent lepší výsledky ve srovnání s celosvětovým průměrem

Londýn (Británie) 12. července 2019 (PROTEXT/PRNewswire)

Studenti z celé skupiny škol Nord Anglia Education (NAE) opět překročili globální výsledky úspěšnosti při zkouškách programu International Baccalaureate Diploma (IBDP), s letošním průměrným skóre o 10% vyšším než globální průměr. Čtyři studenti dosáhli maximálního možného skóre.

Studenti ze 34 škol NAE, které nabízejí tento diplom, dosáhli v akademickém roce 2018/2019 při zkouškách průměrného skóre 33 bodů ze 45, což překračuje celosvětový průměr v roce 2018 ve výši 30 bodů.

Více než 130 studentů z celé skupiny škol NAE dosáhlo při zkouškách IBDP více než 40 bodů, což je úroveň vyžadovaná pro přijetí na světové elitní univerzity, jako jsou Cambridge, Oxford, Harvard a Stanford.

Andrew Fitzmaurice, výkonný ředitel organizace Nord Anglia Education, uvedl, že vynikající výsledky jsou důkazem závazku organizace NAE poskytovat příležitosti transformačního vzdělávání pro každé dítě.

„Naši studenti dosahují více než si mysleli, že je možné, a nadále překračují globální průměry," řekl pan Fitzmaurice.

„Naším cílem v organizaci NAE je pomáhat studentům dosáhnout jejich plného potenciálu a vybavit je dovednostmi a schopnostmi, které jim umožní rozvíjet se v měnícím se světě. Blahopřejeme nejen našim studentům, ale také našim odhodlaným předním světovým pedagogickým pracovníkům, kteří přispěli k těmto úžasným výsledkům."

V tomto roce absolvovalo zkoušku IB Diploma celkem 1269 studentů, což je o 10 % více než v loňském roce. Tento nárůst odráží rychlý světový růst organizace Nord Anglia Education a zvýšený zájem rodičů o tento program.

Nejúspěšnější školou v rámci sítě Nord Anglia Education byla British International School Shanghai, Puxi, která dosáhla průměrného skóre 36,5 bodu. Těsně následovala Nord Anglia International School Dubai s průměrným skóre 36,4 bodu a British International School z Ho Či Minova města s průměrným skóre 35,5 bodů.

„Jsem velmi potěšen, že Nord Anglia International School Dubai dosáhla při zkouškách tak vysokého průměrného skóre 36,4 ve svém prvním roce nabídky absolventského studia," řekl pan Fitzmaurice.

Na důkaz rozdílu ve vzdělávání organizace Nord Anglia dosáhli v tomto roce celkem čtyři studenti dokonalého skóre 45 bodů.

Plného možného počtu bodů dosáhli Michael Tang z Village School, Oliver Cohen z British International School of Chicago, South Loop, Christian Contreras z British School Warsaw a Lorcan Moore z British International School of Houston.

„Pro tyto čtyři studenty je to neuvěřitelný úspěch, protože pouze 0,4 % studentů na celém světě získalo v letošním roce při zkouškách programu IBDP plný počet bodů," dodal pan Fitzmaurice.

Andy Puttock, ředitel vzdělávání organizace Nord Anglia Education, řekl, že je hrdý na studenty NAE, kteří díky svému úsilí dosáhli výsledků, které přesahují globální průměry při zkouškách programu IB Diploma.

„Naše školy, které nabízejí program IB, dosáhly v tomto akademickém roce velkého úspěchu a přejeme našim absolventům fantastické léto, kdy se začnou připravovat na život po opuštění školy Nord Anglia," řekl pan Puttock.

Celková míra úspěšnosti studentů Nord Anglia Education v tomto akademickém roce dosáhla 93,2 procenta. Pro srovnání, celosvětová míra úspěšnosti činila v roce 2018 78 procent.

Mezinárodní program bakalářského diplomu označovaný jako IBDP je dvouletý vzdělávací program pro studenty ve věku 16-19 let. Program je široce realizován na mezinárodních školách a je uznávanou kvalifikací pro vstup do vysokoškolského vzdělávání a univerzit na celém světě.

O organizaci Nord Anglia Education

Nord Anglia Education je přední světová organizace prvotřídních škol se školními zařízeními, která se nacházejí ve 28 zemích v Severní a Jižní Americe, Evropě, Číně, jihovýchodní Asii a na Středním východě. Našich 61 škol vzdělává celkem více než 61 000 studentů, od mateřských škol až po ukončení středního vzdělávání. Vede nás jedna sjednocující filozofie - máme ambice pro naše školy, studenty, učitele a zaměstnance a inspirujeme každé dítě, které navštěvuje školu Nord Anglia Education, aby dosáhlo více, než si kdy představovalo, že je možné.

Kontakt:

David Bates

Manažer pro komunikaci

Nord Anglia Education

pevná linka: +44 20 7131 0133

mobil: +44 7787 135223

e-mail: David.Bates@nordanglia.com

www.nordangliaeducation.com

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/945930/BISH.jpg

Keywords Británie-vzdělání-školy-Nord Anglia Education

Region
Europe, EU, NATO

Category
Science, education and school system

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.