Společnost Virtuozzo oznámila aktualizaci hyperkonvergované infrastruktury řešení nové generace

Seattle 11. července 2019 (PROTEXT/PRNewswire)

Platforma umožňuje zákazníkům efektivně nabízet veřejná nebo soukromá cloudová řešení s přidanými funkcemi, které zákazníci oceňují nejvíce.

Společnost Virtuozzo, globální poskytovatel hyperkonvergované infrastruktury (HCI) a virtualizačních řešení, oznámila nejnovější aktualizaci platformy Virtuozzo Infrastructure Platform, svého produktu HCI nové generace. Tato aktualizace zavádí nové funkce, které nabízejí poskytovatelům služeb a podnikům možnost spouštět v jejich v datových centrech cloudová řešení se zvýšenou flexibilitou a výkonem s nízkými náklady na vlastnictví.

Platforma Virtuozzo Infrastructure kombinuje odolnou výpočetní techniku, vytváření sítí, ukládání a správu ve zcela softwarovém prostředí. Tato aktualizace umožňuje zákazníkům zlepšit stabilitu infrastruktury a výrazně snížit provozní náklady. Jedinečně podporuje řadu využití, jako je virtuální privátní cloud, hybridní cloud, spravovaný privátní cloud a ukládání dat jako služba. Mezi partnery Platformy Virtuozzo Infrastructure patří na světě společnosti United Hoster (Německo), OCS (Rusko), Tsukaeru (Japonsko), Cloudmatika (Indonésie), Treemind (Afrika) a TLine (Latinská Amerika).

„Tato nejnovější verze Platformy Virtuozzo Infrastructure umožňuje poskytovatelům služeb nabízet jejich zákazníkům samoobslužné služby a podporu mnoha nájemců, což umožňuje oběma stranám rychlé časové zhodnocení," říká generální ředitel společnosti Virtuozzo pan Alex Fine. „Řeší také rostoucí poptávku po vysokém výkonu prostředí VM od podnikových zákazníků."

Skvělým příkladem je společnost Tline, poskytovatel komplexních služeb virtualizace a cloudových řešení s operacemi v Latinské Americe. Carlos Pino, generální ředitel společnosti Tline, říká: „Vybrali jsme si Platformu Virtuozzo Infrastructure, protože nám umožňuje poskytovat našim klientům robustní, bezpečné a škálovatelné cloudové zkušenosti se svobodou spravovat své vlastní zdroje," a zároveň dodává: „a také podporuje obchodní model založený na předplatném, který je důležitý pro náš růst."

Další nové funkce zahrnují následující:

- Vysoká dostupnost prostředí VM (virtuální stroje) s automatickým obnovením provozní zátěže v případě selhání uzlu.

- Podpora IP adres z cloudu a virtuálních routerů umožňuje uživatelům využívat virtuální stroje ve veřejných sítích.

- Podpora vypínání VM, která uživatelům umožňuje uvolnit zdroje vCPU/RAM v jejich projektech

- Aplikačně konzistentní záznamy objemů virtuálních strojů v Linux a Windows.

- Podpora hostujících OS pro server Microsoft Windows 2019 a Red Hat Enterprise Linux 8

- Správa klíčů SSH pro VM zajišťuje uživatelům bezpečný přístup k počítačovým zdrojům

Pro další informace o tom, jak mohou poskytovatelé služeb a podniky využít výhod Platformy Virtuozzo Infrastructure, navštivte webové stránky www.virtuozzo.com/vip.

Pro 30denní vyzkoušení zdarma kontaktujte Virtuozzo zde.

Pro další informace na váš e-mail se přihlaste na blogu společnosti Virtuozzo

Kontakt: Tom Baumgartner, tom.baumgartner@virtuozzo.com

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/944908/Virtuozzo_Logo_Horizontal_RGB_72__002.jpg

Keywords USA-komunikace-počítače-Virtuozzo

Region
USA, Canada, U.N.

Category
IT, telecommunications

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.