Huawei a více než 30 partnerů zakládá odvětvovou alianci a inovační základnu pro deterministické sítě 5G

Šanghaj 3. července 2019 (PROTEXT/PRNewswire)

„Diferencované a deterministické" sítě 5G posílí tisícovky odvětví

Během kongresu MWC 19 v Šanghaji úspěšně proběhl summit deterministických sítí 5G. Během summitu založila společnost Huawei s více než 30 partnery odvětvovou alianci a inovační základnu pro deterministické sítě 5G. Cílem této organizace je neustále podporovat konsensus o rozvoji odvětví, budování ekosystémů a urychlování rozvoje oblasti 5G.

Diferencované a deterministické síťové služby jsou klíčem k rozvoji odvětvových aplikací 5G. Huawei je první společností v odvětví, která přišla s myšlenkou deterministické sítě. Využitím klíčových technologií, jako jsou Cloud Native, distribuovaná architektura, dynamické, inteligentní rozdělení sítě a heterogenní ultravýkonné MEC, 5G deterministické sítě přijímají „jednotný cloud", aby splňovaly diferencované síťové požadavky a deterministické závazky SLA v odvětvích s cílem zajistit optimální uživatelské zkušenosti a podporovat inovace aplikací pro tisíce odvětví.

Paní Shi Jilin, prezidentka produktové řady Huawei Cloud Core Network, přednesla u příležitosti založení aliance projev: „5G znamená více možností pro digitalizovaný průmysl a sítě 5G poskytnou spolehlivé, předvídatelné síťové prostředí pro průmyslové aplikace, které díky nim udrží krok s rozlišenými a deterministickými požadavky různých odvětví. Cílem aliance 5G deterministického síťového odvětví je sjednocení průmyslových partnerů s cílem podpořit otevřenou spolupráci mezi dodavateli a odběrateli, začlenit osvědčené postupy do průmyslových aplikací a podporovat zdravý a udržitelný rozvoj odvětví."

Společnosti China Mobile, China Unicom, China Telecom a další průmysloví partneři, jako například China Media Group, State Grid Jiangsu Electric Power Company, Country Garden Holdings, Guangzhou Public Transport Group a Haier, sdílejí své odvětvové aplikace a postupy, což dokazuje širokou perspektivu a životaschopnost aplikací 5G v různých průmyslových odvětvích.

Akademik čínské strojírenské akademie Liu Yun Jie poznamenal: „Budoucí sítě poskytnou uživatelům desítky miliard bezpečných a inteligentních spojení a služeb přesahujících čas a prostor. Stanou se nepostradatelnou součástí našeho společenského života. Akademik také vyzval partnery z odvětví, aby podpořili platformu založenou na alianci deterministického síťového odvětví 5G a inovační základně v zájmu spolupráce na přezkoumání vzájemně výhodného obchodního modelu a podpory rozvoje budoucích sítí."

Během summitu uspořádala společnost Huawei s více než 30 průmyslovými partnery zahajovací ceremoniál založení aliance deterministického síťového odvětví 5G a inovační základny. Vytvoření aliance otevře novou kapitolu v rozvoji sítě 5G a urychlí její komerční využití a vývoj průmyslových aplikací. Členové aliance plně využijí diferencované a deterministické síťové možnosti 5G, jakož i základnu inovací v odvětví, aby mohli přinášet inovativnější řešení a aplikace 5G.

Pro další informace navštivte Huawei online na webových stránkách www.huawei.com nebo nás sledujte na sítích:

http://www.linkedin.com/company/Huawei

http://www.twitter.com/Huawei

http://www.facebook.com/Huawei

http://www.google.com/+Huawei

http://www.youtube.com/Huawei

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/941201/huawei.jpg

KONTAKT:

Xingyun Luo, +86-75528780808, luoxingyun@huawei.com

Keywords Čína-komunikace-elektronika-Huawei

Region
Asia, Australia

Category
IT, telecommunications

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.