PROTEXT VIDEO: Veřejné slyšení Senátu...

ČTK bude v pátek 14. června od 09:00 v servisu PROTEXT VIDEO vysílat živě z Valdštejnského paláce v Praze veřejné slyšení Senátu k projektu Koridor Dunaj - Odra - Labe. Akci zahájí předseda Senátu Jaroslav Kubera (ODS) a po něm představí závěry a návrhy studie proveditelnosti vodního koridoru ředitel odboru strategie ministerstva dopravy Luděk Sosna a místopředseda výboru pro záležitosti EU Senátu Petr Orel (KDU/Zel.). Odborníci ze stavebních firem, Akademie věd, vysokých škol, ministerstev a poradenských firem pak budou diskutovat o nákladech a výnosech projektu, o celkové dopravní strategii ČR, potenciálu koridoru pro vodní hospodářství a zemědělství a dopadech na životní prostředí.

Zasíláme kód přenosu pro vložení do webových stránek, který mohou použít všichni uživatelé bez omezení.

<iframe id="ls_embed_1560409004" src="https://livestream.com/accounts/17590784/events/8715869/player?width=640&height=360&enableInfoAndActivity=false&defaultDrawer=&autoPlay=false&mute=false" width="640" height="360" frameborder="0" scrolling="no" allowfullscreen> </iframe>

Keywords ČR-senát-doprava-lodní-Praha-14.6.-UPOZORNĚNÍ-VIDEOSTREAM

Region
Prague, Central Bohemia region and Czech Republic

Category
Politics, public administration and courts
Automotive industry, transport and machinery

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.