Corteva Agriscience se odštěpila od koncernu DowDuPont

Wilmington, Delaware 12. června 2019 (PROTEXT)

Společnost Corteva, Inc. úspěšně dokončila odštěpení z koncernu DowDuPont a stala se zcela nezávislým světovým lídrem nabízejícím zemědělcům komplexní řešení pro maximalizaci jejich výnosů a zisků.

Corteva Agriscience se v zemědělském sektoru profiluje jako poskytovatel pestré a vyvážené nabídky osiv a přípravků pro ochranu plodin. Portfolio produktů se opírá o nejmodernější digitální data a bohaté informace získané z výzkumných a inovačních programů. Rozdělení kmenových akcií Cortevy bylo dokončeno 1. června 2019.

"Jsme svědky vzniku zemědělské společnosti zcela nového typu, která je schopná zaujmout zemědělce svou nabídkou komplexních řešení, jež potřebují pro udržitelný a dlouhodobý růst a zajistí jim vyšší ziskovost," uvedl Jim Collins, generální ředitel společnosti Corteva Agriscience.

Corteva Agriscience působí ve více než 140 zemích a její čistý obrat v roce 2018 dosáhl 14 miliard amerických dolarů. Společnost má přes 150 výzkumných a vývojových zařízení a produkuje přes 65 účinných látek.

Kontakt pro média:

Gregg M. Schmidt

+1 302 485 3260

gregg.m.schmidt@corteva.com

Keywords USA-zemědělství-firmy-Corteva

Region
USA, Canada, U.N.

Category
Agriculture, environment

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.