Více než 40 influencerů z celého světa míří do Prahy

Praha 20. března 2019 (PROTEXT)

Karolína Kurková (David Molle) Karolína Kurková

Do Prahy míří světová jména sociálních sítí, moderátorkou bude supermodelka Karolína Kurková.

Už za několik týdnů zažije Praha největší událost social světa. Anketa Global Social Awards vůbec poprvé v historii ocení inspirativní osobnosti sociálních sítí napříč zeměmi a národy. Finálová galaceremony se uskuteční 29. května 2019 ve Foru Karlín.

Praha se tak stane dějištěm v Česku ojedinělé akce, která k nám přiveze přední hvězdy social médií. Na finálovou galaceremony se sjede více než 40 influencerů z celého světa, kteří díky podpoře a hlasům svých fanoušků postoupí do finále ankety.

Mezi nominovanými jsou inspirativní osobnosti z mnoha zemí a kontinentů - mimo jiné okouzlující brazilská modelka Paola Antonini, kterou sleduje více než 2,6 milionu fanoušků a která při vážné nehodě přišla o nohu. Přesto inspiruje celý svět tím, že svůj handicap neskrývá a naplno si užívá život. Nominovaná je také Bonang Matheba, jihoafrická moderátorka a ikona stylu, která patří k nejpopulárnějším osobnostem Afriky ve světě zábavy a na sociálních sítí. A v kategorii Social Impact nechybí ani teprve šestnáctiletá švédská klimatická aktivistka Greta Thunberg.

O tom, kdo postoupí do finále Global Social Awards, rozhodne finálové hlasování, které končí 24. března. Hlasování probíhá na stránkách SocialAwards.Global nebo v aplikaci Global Social Awards. Finalisté poté budou představeni 1. dubna.

Moderátorkou večera bude Karolína Kurková, česká supermodelka, která si svými půvaby a kouzlem osobnosti dokázala získat uznání po celém světě.

"Hledali jsme českou osobnost, která významně překročila hranice České republiky a je celosvětovou inspirací pro druhé. Karolína je úžasná, profesionální, milá a velmi zaujatá pro to, co dělá," řekla zakladatelka Social Awards Michaela Derynková.

Karolína přijala tuto moderátorskou výzvu s nadšením: "Je to pro mě pocta, že mohu moderovat Global Social Awards. Opravdu se na to těším," vzkázala Karolína při oznámení konání Global Social Awards.

Praha se již 29. května 2019 stane hrdým hostitelem ankety Global Social Awards, která ocení talent, kreativitu a inspiraci tvůrců na sociálních sítích, a to ve 4 kategoriích: Fun & Entertainment, Inspiration & Influence, Social Impact & Change a Rising Star.

A na své si přijdou také fanoušci, kteří se se svými oblíbenci z nejrůznějších koutů světa mohou potkat a pozdravit osobně na Pre-party Meet & Greet 27. května v Hotelu Hilton Prague.

V rámci Global Social Awards se uskuteční 28. května také jednodenní moderní konference GLOSA Talks určená pro všechny z prostředí marketingu. Setká se zde více než 20 osobností sociálních médií spolu s influencery, marketéry, významnými hosty z celého světa, profesionály z oboru, novináři a fanoušky během otevřených debat.

Hlavní myšlenku Social Awards skvěle vystihuje hashtag #ThinkSocial, který má poukázat na společenský přesah ocenění, povzbuzovat zájem o sociální témata a šířit pozitivní hodnoty a podporu. Inspirovat a být inspirován.

#SocialAwards #ThinkSocial #visitczechrepublic #GLOSA2019

Vstupenky jsou k zakoupení v síti GoOUt.net

www.SocialAwards.Global

www.Instagram.com/socialawards

Kontakt:

Jitka Fürst, e-mail: press@socialawards.global

telefon: +420 603 176 797

Keywords ČR-internet-lidé-společnost-Global Social Awards-firmy-Imedium

Region
Prague, Central Bohemia region and Czech Republic

Category
IT, telecommunications
Media, society and lifestyle

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.