PROTEXT VIDEO: Seminář Vnitřní trh EU z pohledu...

ČTK bude v úterý 15. ledna od 09:00 v servisu PROTEXT VIDEO vysílat živě seminář Vnitřní trh EU z pohledu malých a středních podniků. Témata: přeshraniční poskytování služeb, vysílání pracovníků v rámci EU - současný stav a výhled do budoucna, informace o aktuální legislativě EU ve vnitřním trhu a možnosti financování pro malé a střední podniky. Zúčastní se irský velvyslanec Charles Sheehan a další.

Zasíláme kód přenosu pro vložení do webových stránek, který mohou použít všichni uživatelé bez omezení.

<iframe id="ls_embed_1546940828" src="https://livestream.com/accounts/17590784/events/8518119/player?width=640&height=360&enableInfoAndActivity=false&defaultDrawer=&autoPlay=true&mute=false" width="640" height="360" frameborder="0" scrolling="no" allowfullscreen> </iframe>

Keywords ČR-EU-trh-hospodářství-Praha-15.1.-UPOZORNĚNÍ-VIDEOSTREAM

Region
Prague, Central Bohemia region and Czech Republic

Category
Politics, public administration and courts
Business, marketing
Finance, economics

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.