Dopřejte si 10 let bez starostí s vybranými spotřebiči Miele

Praha 10. ledna 2018 (PROTEXT)

Miele Servis Certifikát

Značka Miele je už od roku 1899 synonymem kvality a spolehlivosti. Přístroje jsou testovány na životnost 20 let a splňují vysoké požadavky na použité materiály a zpracování. Tradiční konstrukce praček zahrnuje např. nerezovou prací vanu, závaží z litiny nebo tlumiče. U sušiček je kladen důraz hlavně na filtrační systém, zaručující trvale nízkou spotřebu energie a krátkou dobu sušení. Nejlepší kondenzační účinek pak zajišťuje konstrukce přístroje a použité těsnění.

Protože v Miele svým přístrojům věří, nabízejí aktuálně Miele Servis Certifikát – tedy 10letou záruku na vybrané pračky, sušičky a myčky zdarma. Akce se vztahuje mimo jiné i na vítěze dTestu - pračku WDB 030 Eco nebo sušičku TCE 530 WP – a končí 31. ledna 2019! Přístroje lze zakoupit u jakéhokoliv autorizovaného prodejce Miele, případně využít nákup online prostřednictvím některého z autorizovaných značkových e-shopů Miele.

Více informací a přehled přístrojů:

https://www.miele.cz/domacnost/10-let-zaruka-miele-3761.htm#p4236

https://www.miele.cz/domacnost/10-let-zaruka-miele-3761.htm#p3763

http://www.miele.cz

Kontakt pro média:

Mariana Pohlová

PR & média

E-mail: pohlova@m-communication.cz

Keywords ČR-elektronika-trh-spotřebiče-služby-obchod-Miele

Region
Prague, Central Bohemia region and Czech Republic

Category
Business, marketing

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.