Společnosti GCL-SI a Solarpro spojily síly, aby vybudovaly jeden z největších solárních projektů v Maďarsku

Společnost GCL System Integration Technology Co., Ltd. (GCL-SI), přední světový poskytovatel komplexních řešení solárního projektu, úspěšně dodala moduly Poly Perc o výkonu 21 MW pro výstavbu elektrárny MET Dunai Solar Park („Park"), jedné z největších solárních elektráren v Maďarsku, upravené a vybudované společností Solarpro Holding AD (Solarpro), jedním z předních dodavatelů EPC na klíč v sektoru CEE a MENA PV.

Projekt Park, který je postaven na ploše 40 hektarů v Százhalombatta poblíž Budapešti, částečně na místě elektrárny Dunamenti, bude vyrábět dostatek elektřiny pro zásobování přibližně 9 000 domácností. Sestává ze dvou samostatných dílčích projektů s ročním specifickým výtěžkem o výkonu 1 200 kWh/kWp, které mají odhadovanou produkci energie 25 546 MWh za rok.

Projekt Park je vlastněn skupinou MET. MET Group je integrovaná evropská energetická společnost se sídlem ve Švýcarsku, která se zabývá činností v oblasti zemního plynu, elektřiny a ropy a je zaměřena na velkoobchod s více komoditami, obchod a prodej, stejně jako energetickou infrastrukturu a průmyslová aktiva. Skupina MET je zastoupena v 15 evropských zemích s více než 1 700 stálými pracovníky v Rakousku, Bulharsku, Chorvatsku, Maďarsku, Itálii, Litvě, Rumunsku, Rusku, Srbsku, Slovensku, Španělsku, Švýcarsku, Turecku, na Ukrajině a ve Spojeném království.

Zapojení společnosti GCL-SI do takových projektů demonstruje závazek společnosti k dalšímu rozvoji solárního průmyslu prostřednictvím dodávek spolehlivých a kvalitních výrobků po celém světě. „Budeme i nadále rozšiřovat naši přítomnost v Evropě, protože se snažíme přinést zelenou a obnovitelnou energii stále více lidem," řekl pan Luo Xin.

Společnost GCL-SI pro zajištění kvality výrobků, jejich včasných dodávek a celkovou bezpečnost dodržuje přísné průmyslové a místní normy.

O společnosti Solarpro Holding AD

Společnost Solarpro Holding AD (Solarpro) (www.solarpro.bg), založená v roce 2007, je jedním z předních poskytovatelů EPC dodávek na klíč v sektoru fotovoltaických elektráren v zemích střední a východní Evropy (CEE) a Středního východu a severní Afriky (MENA), stejně jako v sektoru E-mobility, který instaloval a udržuje více než 120 nabíjecích stanic pro elektrické vozy. Skupina má více než 300 zaměstnanců v 10 zemích.

Společnost Solarpro a její dceřiné společnosti se v současné době podílejí na výstavbě fotovoltaických elektráren o výkonu přes 120 MW ve východní Evropě, Egyptě, Jordánsku a dalších zemích. Jako jeden z nejzkušenějších poskytovatelů v oblasti provozu a údržby společnost nedávno představila nejmodernější řešení služeb SCADA s výkonnou datovou analýzou.

O společnosti GCL System Integration Technology Co., Ltd.

Společnost GCL System Integration Technology Co., Ltd. je poskytovatelem komplexních řešení pro solární projekty. Od křemíkových po energetické platformy kombinuje nejlepší materiály, které nabízejí solární systémy dle potřeb zákazníka, komplexní výstavbu včetně návrhu a legislativy (EPC), provoz a údržbu (O&M), financování energetiky s kapitálovým leasingem a financováním. Společnost se zabývá vývojem, vlastnictvím a provozováním solárních projektů s užitným měřítkem a má zkušenosti ve Spojených státech, Portoriku, Latinské Americe a na mnoha dalších mezinárodních trzích.

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/766162/GCL_SI_tehag.jpg

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/766163/GCL_SI_zagyter.jpg

KONTAKT: Zhang Ning, +86-512-6853-2729, zhangning_nj@gclsi.com

Keywords Maďarsko-energie-GCL-SI

Region
Europe, EU, NATO

Category
Energy, raw materials

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.