Společnosti Huawei a norská Broadnet podepsaly rámcovou dohodu o komerčním využití řešení SD-WAN

Hannover (Německo) 23. června 2018 (PROTEXT/PRNewswire)

Podpisu rámcové smlouvy se zúčastnili: (zprava) Kevin Hu, President of Huawei’s Network Product Line, Martin Lippert, CEO of Broadnet, Lucas Tan, CEO of Huawei Technologies Norway AS a Wang Shaosen, General Manager of Huawei’s Enterprise Gateway Domain (PRNewsfoto/Huawei)

Podpisu rámcové smlouvy se zúčastnili: (zprava) Kevin Hu, President of Huawei’s Network Product Line, Martin Lippert, CEO of Broadnet, Lucas Tan, CEO of Huawei Technologies Norway AS a Wang Shaosen, General Manager of Huawei’s Enterprise Gateway Domain (PRNewsfoto/Huawei)

Oficiální zavedení služeb SD-WAN

Společnost Huawei a norská společnost Broadnet podepsaly během veletrhu CEBIT 2018 rámcovou dohodu o komerčním využití řešení SD-WAN a oficiálně zahájily poskytování služeb SD-WAN. S inovativním řešením SD-WAN společnosti Huawei může společnost Broadnet poskytovat nabídku soukromých linek s vyšší kvalitou a lepší uživatelskou zkušeností pro evropské podnikové zákazníky.

Společnost Broadnet je přední norský poskytovatel datových komunikačních služeb prostřednictvím optických vláken, který poskytuje širokopásmové služby pro více než 90 měst v celé zemi. Společnost Broadnet je také druhým největším poskytovatelem datových komunikačních služeb pro podniky v Norsku, poskytujícím širokou škálu podnikových datových komunikačních služeb, jako je VPN přes optická vlákna, internet a Ethernet.

Díky řešení SD-WAN společnosti Huawei je společnost Broadnet schopna rychle poskytnout podnikovým zákazníkům služby na vyžádání a nákladově efektivní soukromé podnikové služby s cloudovými vizualizovanými operacemi a údržbou (O&M). S úplnou řadou vysoce výkonných zařízení v provozovnách zákazníků (CPE) společnosti Huawei může společnost Broadnet poskytovat připojení WAN pro podniky všech velikostí a s různými požadavky na síť rychle reagovat na potřeby zákazníků a zkrátit dobu zavádění nových služeb (TTM). Řešení SD-WAN společnosti Huawei podporuje také inteligentní řízení provozu a zrychlení aplikací založené na přesné identifikaci aplikací, čímž dosahuje bezztrátové zkušenosti s klíčovými službami. Díky těmto klíčovým vlastnostem může společnost Broadnet poskytnout jistou záruku pro diferencovanou aplikaci dohody o úrovni služeb (SLA), která zvýší konkurenceschopnost služeb soukromých linek. Kromě toho zavedením řešení SD-WAN společnosti Huawei, které využívá otevřenou architekturu a je podporováno silným partnerským ekosystémem, je společnost Broadnet schopna podnikovým zákazníkům rychle poskytovat různé služby na vyžádání s přidanou hodnotou (VAS). S řešením SD-WAN společnosti Huawei bude společnost Broadnet připravena na budoucnost.

Martin Lippert, generální ředitel společnosti Broadnet, uvedl: „Díky špičkovému řešení SD-WAN společnosti Huawei bude mít Broadnet na trhu norských datových služeb značnou výhodu, zejména pokud jde o flexibilitu a včasnost poskytování služeb uživatelům. Díky vynikajícímu manažerskému týmu a efektivní strategii expanze společnosti Broadnet jsme přesvědčeni, že získáme větší podíl na norském podnikovém trhu a dokonce i na severském trhu, protože budeme poskytovat služby soukromých linek pro podnikové uživatele s vyšší kvalitou."

Kevin Hu, prezident pro síťové produkty společnosti Huawei, poznamenal: „Jsme velmi potěšeni, že společně zahájíme komerční využití řešení SD-WAN a že jsme rámcovou smlouvu o tomto komerčním využití podepsali se společností Broadnet. Broadnet má dlouhodobé strategické partnerství s firmou Huawei v oblasti širokopásmového připojení. Společnost Broadnet má navíc rozsáhlou zákaznickou základnu a společnost Huawei neustále investuje a inovuje v oblasti SD-WAN. Budeme spolupracovat s firmou Broadnet na podpoře širokého využití služeb SD-WAN na norském podnikovém trhu. Jsem přesvědčen, že podpis rámcové smlouvy přinese oběma stranám vynikající obchodní výsledky."

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/709710/Huawei.jpg

Kontakt:

Mara Chen, +86 18201897023, chenruxin@huawei.com

Keywords Německo-komunikace-elektronika-Huawei

Region
Europe, EU, NATO

Category
IT, telecommunications

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.