Srdce s láskou darované boduje

Praha 19. února 2018 (PROTEXT)

Za uplynulé dva týdny vykazují weby projektu přes 65.000 návštěv ze 71 zemí světa

Aktuální čtvrtý ročník celostátní soutěže pro dětské týmy Srdce s láskou darované vstupuje do finále. "Teprve před dvěma týdny jsme odstartovali veřejnou hlasovací soutěž. V galerii soutěžních prací na webu www.srdceslaskou.cz je všech 211 prezentací. A za tu krátkou dobu děti získaly od svých fanoušků již více než 53 000 hlasů," informuje Jana Jenšíková, šéfredaktorka AGE a jednatelka vydavatelství ANTECOM, které je jedním z hlavních organizátorů soutěže. Podle statistiky Google Analytics zaznamenaly weby projektu za první dva týdny veřejného hlasování přes 65.000 návštěv ze 71 zemí světa, ovšem pochopitelně více než 90 % je z České republiky.

Novinkou tohoto ročníku je propojení společného projektu časopisu AGE a soutěže SRDCE S LÁSKOU DAROVANÉ nejen s tradičními weby, ale nově i se sociálními sítěmi prostřednictvím www.facebook.com/srdceslaskou. Díky této inovaci byl nastartován nejen dialog s pedagogy, kteří přihlásili práce svých dětí, ale i s některými rodiči a fanoušky. „Do soutěže se letos poprvé zapojily i české školy ze zahraničí, Česká škola Milán a Česká škola Václava Havla z Dallasu,“ dodává Jana Jenšíková.

Hlasování se uzavře 15. března o půlnoci, a tím bude okamžitě známý vítěz hlasovací soutěže, který bude pozván na slavnostní setkání do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR. Na webu www.srdceslaskou.cz je totiž tabulka průběžných výsledků, která se mění podle počtu aktuálně přijatých hlasů.

O tom, jaké další dětské týmy přijedou na jaře na setkání vítězů do sněmovny, rozhodne nezávisle na veřejném hlasování porota, jejímž předsedou je ředitel divadla Studio Ypsilon Jan Schmid a zasedají v ní mimo jiné i herci z tohoto souboru.

Do projektu Srdce s láskou darované se už celkem zapojilo 22.000 soutěžících, kteří dohromady darovali 1100 Srdcí. Jeho iniciátory jsou vydavatelství ANTECOM a společnost OPTYS, které jsou také hlavními sponzory. Patronem je Studio Ypsilon a záštitu převzala stejně jako v minulých ročnících Poslanecká sněmovna Parlamentu České republiky.

Organizátoři děkují - jak jinak než srdečně - všem soutěžícím i jejich fanouškům!

Kontakt:

ANTECOM s.r.o.

Redakční servis: +420 602 313 176

produkce@antecom.cz

www.srdceslaskou.cz

www.age-management.cz

www.antecom.cz

www.facebook.com/srdceslaskou

priloha

priloha

priloha

priloha

priloha

Keywords ČR-sociální-školy-výtvarné-internet-děti-firmy-ANTECOM

Region
Prague, Central Bohemia region and Czech Republic

Category
Science, education and school system
IT, telecommunications
Media, society and lifestyle
Culture

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.