Známe 80 nejpopulárnějších blogerů Česka

Praha 14. listopadu (PROTEXT)

Blogeři roku 2015

Blogeři roku 2015

Prestižní anketa nové generace vrcholí! Známe 80 nejoblíbenějších blogerů Česka.

Celé klání vyvrcholí 23. listopadu finálovým večerem v Hudebním divadle Karlín, kde se sejdou všichni, kdo v blogovém světě něco znamenají! Vystoupí Ewa Farna, Pavel Callta, Marek Ztracený, Poetika, Rybičky 48 i Leoš Mareš.

Pokud také chcete být součástí finálového večera a potkat své oblíbence, musíte být u toho s námi. Vstupenky jsou k dostání na stránkách www.hdk.cz.

Známe jména 80 nejoblíbenějších blogerů České republiky!

V pondělí 7. listopadu skončilo hlasování z nominovaných blogů a již nyní víme, že o mnohá překvapení není nouze! Hlasující poslali desetitisíce hlasů a již v prvních dnech ankety se opět lámali rekordy.

Známe 60 nejpopulárnějších blogerek a 20 nejoblíbenějších blogerů!

Ze stovek nominovaných blogů bylo hlasujícími vybráno 80 nejpopulárnějších blogerů! 60 dívek blogerek v kategoriích Beauty, Fashion, Life, Food, Cosmo Objev roku a Video Blogerka roku http://www.blogerkaroku.cz/blogerky-roku-2016 a 20 pánů blogerů v kategoriích Bloger psaná forma a Video Bloger http://www.blogerroku.cz/finale-2016 se propracovalo do užšího výběru ankety.

Mnohé stálice mezi blogerkami, například oblíbená beauty blogerka Petra Lovely Hair, sesterské duo A Cup Of Style nebo Video Blogerka roku 2015, Shopaholic Nicol obhájily své posty favoritek, některá jména se ale objevily poprvé.

A kdo si získal oblibu mezi pány?

Například populární Deníček moderního fotra nebo frontman skupiny Slza, Petr Lexa.

Jak je vidět, blogeři hýbou dnešní společností a zájem o ně neustále stoupá.

O to, kdo získá titul Blogerka roku 2016 a Bloger roku 2016 rozhodnou čtenáři a diváci ve finálovém hlasování, které je v plném proudu a potrvá do 18. 11. 2016.

Tak na viděnou v Karlíně 23. 11. 2016 od 18:15.

Kontakt:

Michaela Derynková

tel.: 774 544 544

e-mail: cba@czechblogawards.cz

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz.

Keywords ČR-společnost-styl-internet-firmy-Imedium

Region
Prague, Central Bohemia region and Czech Republic

Category
IT, telecommunications
Media, society and lifestyle

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.