Společnost Huawei představila řešení Digital Urban Rail 2.0 na veletrhu InnoTrans 2016

Berlín 22. září (PROTEXT/PRNewswire)

Společnost Huawei představila řešení Digital Urban Rail 2.0 na veletrhu InnoTrans 2016

Společnost Huawei představila řešení Digital Urban Rail 2.0 na veletrhu InnoTrans 2016

Zrychlení tempa pro zákazníky pro udržení kroku s cloudovým věkem

Na veletrhu InnoTrans 2016 představila společnost Huawei dvě nová řešení Digital Urban Rail 2,0 pro železniční průmysl. Patří k nim cloudové řešení integrovaného automatického systému řízení dopravy - Traffic Control Integrated Automation Systems (TIAS) a komunikační systém pro železniční data (DCS). Obě řešení, společně vyvinutá společností Huawei a jejími partnery, jsou navržena tak, aby budovala inteligentnější, bezpečnější a efektivnější železniční dopravní sítě pro globální klienty s inovativními technologiemi, jako je cloud computing, zpracování velkých objemů dat a Long Term Evolution (LTE).

Foto - http://photos.prnasia.com/prnh/20160921/0861609783

Společnost Huawei byla také hostitelem summitu na téma „Přední nové informační a komunikační technologie, budování lépe propojené železnice", který byl platformou pro více než 200 železničních expertů, globálních renomovaných operátorů, integrátorů a sdružení, včetně Mezinárodní železniční unie (UIC), Deutsche Bahn (DB), společností SMRT Corporation Ltd. ze Singapuru, Thales, Bombardier, Alstom a dalších.

Přední nové informační a komunikační technologie, budování promyšlenější, bezpečnější a efektivnější propojené železnice

Vzhledem k nekonečné poptávce po zvýšení kapacity čelí také železniční přepravní systémy problémům, které se týkají dochvilnosti, bezpečnosti a účinnosti. Z tohoto důvodu se provozovatelé železniční dopravy snaží přijímat inovativní řešení v oblasti ICT a infrastruktury, které nejen podporují pružnou a efektivní rozvoj služeb, ale také usnadňují rozvoj inteligentních systémů městské železniční dopravy, které jsou orientovány na budoucnost.

Yuan Xilin, předseda dopravního sektoru Enterprise Business Group společnosti Huawei uvedl: „Dnes přetvářejí dopravní průmysl výkonné technologie. Po více než dvě desetiletí byla společnost Huawei v popředí a poskytovala vysoce kvalitní služby pro železniční průmysl. Využitím LTE, cloud computingu a technologií objemných dat umožňujeme zákazníkům dosažení bezpečného dispečinku vlaků a vizualizované řízení; efektivní řízení aktiv a prostředků s cloudem městských železnic a technologiemi BYOD podporujeme zákazníky při integraci jejich služeb a sdílení informací, pomocí konvergentní a elastické technické architektury a zpracování velkých objemů dat. Jsme schopni zavést zákazníkům inteligentní plnou správu celkového cyklu a formulovat vhodné marketingové plány pro jízdenky, které povedou k lepší účinnosti a zvýšení výnosů. Zavádíme také řešení internetu věcí (IoT), která umožňují zákazníkům dosahovat lepších výsledků v oblasti prevence katastrof, nákladní dopravy a celkového cyklu řízení zdrojů."

Společnost Huawei zároveň představila řešení Digital Urban Rail 2.0, která usnadňují rozvoj městských železnic

Inovativní cloudové řešení TIA bylo společně vyvinuto společnostmi Huawei a HollySys. Představuje průlomový design, který integruje cloudovou technologii společnosti Huawei do řešení TIA společnosti HollySys. Společnost Huawei využívá cloudovou platformu v centru řízení provozu -Operation and Control Center (OCC). Tato architektura nabízí funkce zpracování dat a jejich ukládání, které jsou vhodné pro celou škálu služeb a systémů využívaných železnicemi a provozními středisky.

Řešení DCS další generace je řešením signalizace pro městské železnice společně vyvinuté společnostmi Huawei a Thales; zatímco společnosti Siemens, Alstom a Bombardier také testovaly se společností Huawei komunikační řízení vlaků (CBTC) přes LTE. Díky nerušícímu designu LTE, bezchybnému dispečinku a vysoké škálovatelnosti toto řešení účinně zvyšuje spolehlivost bezdrátové sítě a umožňuje bezpečnější systém dopravní signalizace jako prostředek ke zmírnění současného problému rušení veřejným internetovým Wi-Fi připojením.

Na železničním summitu společnosti Huawei Klaus-Dieter Masur z Deutsche Bahn uvedl: „GSM-R bylo zajisté velkým úspěchem. Dnes tento univerzální standard podporuje a umožňuje telekomunikační služby pro všechny provozní potřeby železnic." Nicméně Future Mobile Radio Technology může pomoci provozovatelům železniční dopravy při implementaci nových služeb a aplikací. V současnosti jsou frekvence a migrační aspekty stále složitými problémy. Již byly učiněny první kroky v rámci projektů a činností k překonání těchto překážek. Myslíme si, že společnost Huawei je jedním z nejvýznamnějších hráčů v oblasti výzkumu a vývoje na cestě k plnému využití tohoto nového standardu v průběhu několika posledních let. Plná implementace bude i přesto trvat až dvě desetiletí."

Se závazkem k principu „Otevřenost, spolupráce a oboustranná výhoda" se společnost Huawei spojila s partnery pro komplexní a společné inovace, aby tak vybudovala end-to-end řešení, která budou podporovat železniční průmysl na úspěšné cestě při digitální transformaci. Doposud pokrývají městská digitální řešení společnosti Huawei 100 000 km železnic po celém světě a slouží více než 50 městským železničním linkám ve více než 30 městech světa v otevřené spolupráci s více než 60 partnery v oboru železničního průmyslu.

KONTAKT: Maggie Zhang, +86-755-8924-7562, zhangxin83@huawei.com

Keywords Německo-komunikace-doprava-železnice-Huawei

Region
Europe, EU, NATO

Category
Automotive industry, transport and machinery
IT, telecommunications

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.