SoftNet Industries dodá software firmě Video Poker

Společnost SoftNet Industries Inc (Bulletin OTC: SFNT) má to potěšení oznámit, že obdržela návrh smlouvy na poskytnutí jak hracího programového vybavení, tak programu e-cash SoftNet Exclusive. Očekává se, že během následujících tří týdnů začne ve svých provozovnách hry SoftNet na bázi kasina, mezi nimiž bude blackjack, výherní automaty na mince a nejširší nabídka různých druhů pokeru na obrazovce spolu s více než deseti druhy populárního kasina používat společnost Video Poker Pallace.Com Casino se sídlem ve Společenství Dominika. SoftNet bude dostávat 40 procent čistých tržeb, které společnost Video Poker Pallace.Com získá z hazardních her. Video Poker.Com očekává, že letos dosáhne předpokládaného obratu kolem osmi miliónů dolarů.

Společnost SoftNet, která se obchoduje na mimoburzovním trhu Nasdaq pod značkou SFNT, je inovátorskou společností zabývající se vývojem programových vybavení se zaměřením na průmysl hazardních her po internetu.

Více informací poskytne Frank Salerno, oddělení Investor Relations, telefonní číslo (USA) 877-278-1717 nebo EMAIL info@softcorp.net.

ots Original Text Service: SoftNet Industries Inc.

Internet: http://www.newsaktuell.de

Kontakt: Frank Salerno, oddělení Investor Relations v SoftNet Industries Inc., info@softcorp.net, telefonní číslo (USA) 877- 278-1717

Keywords SoftNet

Region
Prague, Central Bohemia region and Czech Republic

Category

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.